Egy kis pihi

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Post Reply
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Egy kis pihi

Post by oláhandris »

Az uszodában jelenleg minden nyugodt és csendes, a felújítási munkák is szünetelnek, az úszó EB után mindenki visszavett egy kicsit a tempóból. De nem sokáig marad így, ősztől megint szép lassan kezdődik az alapozó időszak, beindulnak az edzések. A karbantartási tervekből mi maradt még, van -e anyagi háttér, egyenlőre még titok, az biztos hogy az EB végeztével már nem sürget senkit annyira az idő, ráér jól átgondolni , hogy mibe kezdenek bele, és mi halogatható továbbra is. Én egyenlőre örülök annak ami elkészült, ne legyünk telhetetlenek. Jó úszást, felüdülést mindenkinek , aki mostanában jár arrafelé!!!!
O.A.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Egy kis pihi

Post by oláhandris »

Úgy hallom most nyugis az uszoda vize, kevesen járnak, én magam is okt. 1-én kezdek megint.
O.A.
niki horvath
Posts: 1
Joined: 2010 Oct 12 Tue, 4:18 pm

Re: Egy kis pihi

Post by niki horvath »

Szia Andris!

Ez azt jelenti, hogy újra van edzés a szokásos időpontokban? Mátéval ismét csatlakoznánk, ha nem telt be minden hely.

Üdv,
Niki
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Egy kis pihi

Post by oláhandris »

Szia Niki!
Gyertek nyugodtan, találunk nektek helyet, 7től már kevesebben vannak. Várlak titeket! Szia! Andris
O.A.
aurorausa0106
Posts: 1
Joined: 2022 Sep 16 Fri, 3:38 pm

Re: Egy kis pihi

Post by aurorausa0106 »

Ha még mindig túl sok időd van a pihenésre, akkor szeretném bemutatni a kedvenc játékomat. Látogasson el: drift boss and smash karts a mai legmenőbb játékhoz.
Post Reply