Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx




A Vasemberek Klubja, és Oláh András úszásoktató áttette székhelyét a Dagály uszodába! Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 0620 8085730 . Mindenkit szeretettel várunk!





Az edzések árai nem egységesek, minden oktatónál külön megbeszélésre szorul a díjazás, valamint, hogy melyik medencében, mikor tart edzést, stb. .
Egyéni kívánságokat is meg kell mindenkivel beszélni, ill. érdeklődni az edzői specialitásokról, hogy a legmegfelelőbbet lehessen kiválasztani.
Remélem ez a lista,( habár koránt sem teljes) mindenkinek segítséget nyújt majd. A feltüntetett edzőkön kívül mások is vannak az uszodában, mindenkinél rá lehet kérdezni kollégákra, ha nem találtad meg az igazit!

Oláh András 06208085730 Felnőtt, Amatőr és versenysport, reggel, mély víz

Vatai Miklós 06209419005 Gyermek, egyéni, csoportos

Bartók Árpád 06303637915 Gyermek, felnőtt, tanmedence, mély víz, egyéni, csoportos, hétköznap, hétvége

Busz Zoltán 06209448880 Felnőtt, tanmedence, mély víz, egyéni, csoportos, hétvége

Kállay Katalin 06209349545 Gyermek, felnőtt, tanmedence, mély víz, egyéni, csoportos, úszás-vízilabda utánpótlás, hétköznap

Takó Zsuzsanna 06205430288 főleg Gyermek ha van ideje felnőtt is, délelőtt,délután,hétvégén egyeztetés szerint
tanmedence,mély víz

Balogh Dani 06302812292 Felnőtt H-K-CS-P reggel6-fél8 mély víz

Füri Ilona 06302042357 Gyermek csoportos versenyzés, utánpótlás öttusa, triatlon reggel, délután Villám sc

Darnyi Tamás úszóiskola 3352097 Gyermek, csoportos, tanmedence, mély víz / Felnőtt, délután, mély víz,tanmedence
mindkettő( GY-F) hétköznap

Szabó Álmos 06209830241 Gyermek, tanmedence / Felnőtt, versenysport, reggel

Perjámosi Katalin 06203237255 Gyermek versenysport , Jövő sc utánpótlás

Répássy Nóra 06703111797 Gyermek, tanmedence, mély víz

Varjas Réka 06202268658 Gyermek, Felnőtt, tanmedence, mély víz, egyéni, hétköznap

VÍZILABDA egyesületek:

-- Faragó-Csapó 06702299087

-- KSI 06306065856, 06306065857

-- Vasas 06204454104

SZINKRONÚSZÁS: 06304696147

AQVAFITTNESS: 06203333948




A hozzászólásokban tapasztalatokat , véleményeket várunk a munkánkról.
Egymás informálását, hogy könnyebb legyen a tájékozódás.
Last edited by oláhandris on 2011 May 16 Mon, 6:02 pm, edited 13 times in total.
O.A.
gejza
Posts: 2
Joined: 2010 Oct 14 Thu, 10:46 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by gejza »

Helló!

Kb. 10 év kihagyás után most újra lehetőségem van, hogy rendszeresen ússzak. Alapvetően szolnoki vagyok, most Pesten kaptam munkát. 4 éves koromtól folyamatosan bérletes voltam a Damjanich-ban. Lebontották, most park van a medence helyén, ahol megtanultam úszni :-( . Itt 1000 m és fél óra beszélgetés a melegvízben volt a napi adagom. Azóta egy pár kilóval nehezebb lettem, de szeretnék megint rendszeresen úszni. Az első kérésem, hogy kötelező-e az úszósapka? Remélem nem... A másik, hogy mikor foglalhat el egy egyszerű földi halandó egy , vagy fél pályát a melyik medencében? 9-től 5-ig dolgozok, tehát 8 előtt és 6 után van-e egyáltalán erre esély?

Üdv.:
Géza
mershe
Posts: 8
Joined: 2010 Apr 12 Mon, 8:42 pm
Location: Budapest

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by mershe »

Kedves Géza!

Mint tapasztalt edzésre járó szólok, hogy az uszoda reggel 6tól nyitva tart, ilyenkor mindig van 2-3 szabad pálya (néha több is) ahol nem folynak edzések, és itt lehet úszni. Most a kicsi, melegebb vizű medence fedve van, de gondolom oda is be lehet menni, viszont úszni csak a kinti 50 méteresben lehet...
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

Szia Géza!
Az úszósapka nem kötelező, nem szólnak ha anélkül úszol. Az általad említett időpontokban mindig van egy-két szabad, a közönség részére fentartott pálya, de hogy sokan, vagy kevesen úsznak épp, azt nagyon nehéz előre kitalálni. Reggel 7és8 között már több a hely mint korábban, a délutáni időpontban, meg a vízilabda edzések miatt okoz nehézséget a pályaválasztás. Kevés a víz, sok a fóka de remény az mindig van. Ahogy nálatok is lebontották a régi uszodát, Budapesten is sokáig zárva volt ez az uszoda is, de végül nem lett a helyén lakópark, hanem felújítva visszakaptuk sok ember örömére. Azóta örülünk annak ami van, hogy nem Csillaghegyre kell kijárnunk sportolni. Sok sikert!
O.A.
gejza
Posts: 2
Joined: 2010 Oct 14 Thu, 10:46 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by gejza »

Kedves merse és András!

Köszönöm az infókat! A napokban ellátogatok reggel. Ha láttok egy figurát, aki órákig keresgéli az öltözőt, meg a zuhanyzót, az én leszek :-). Nade azért remélem nem lesz nagy gond és a procedúra végén csupa víz leszek...

Üdv.:
Géza
destiner13
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 18 Sat, 10:15 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by destiner13 »

hello, azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek egy olyan 8000 Ft-os havi belépőt, akkor ugye edző nélkül is úszhatok, mert most valahogy szabadabban szeretnék úszni. Előre is köszönöm.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

Hello Destiner 13!

A havi 8000ft os belépő nem az uszoda belépőjegye, hanem a Vasemberek klubja egyesület edzéseire járók kedvezményes egyesületi lehetősége, ami mellett ezek az emberek fizetik az éves tagdíjat, részt vesznek az egyesület életében, egymást ismerve barátokként járnak az uszodába. Ezért az árért heti 3szor h-sz-p a reggeli órákban van lehetőségük használni a bérelt pályáikat, nem tudnak bemenni más időpontokban az uszodába. Az egyesületi bérlet mindig az edzőnél van, nem adja át senkinek. Ha ezek után is még megérné neked lejárni ezzel a lehetőséggel, érdeklődj az edzőnél, van e hely még az edzéseken. Mostanság telítve vannak, és bárhány embert ők sem engedhetnek be ismeretlenül az uszodába. Remélem tudtam segíteni.
Last edited by oláhandris on 2011 Jan 07 Fri, 7:22 pm, edited 1 time in total.
O.A.
Hetti
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 30 Thu, 2:45 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by Hetti »

Üdvözlet,
Érdeklődnék, hogy amatőr sportoló reggeli edzésekre van-e még hely bekerülni? Szeretnék újra rendszeresen edzeni, eleinte a heti két edzés volna ideális, mert kell egy kis idő, amíg visszaállok a mozgásra. Rendszeresen sportoltam, tíz évig úsztam egy évig triatlonoztam, szeretnék bekerülni a reggeli edzésekre. Várom szíves válaszát, köszönettel..
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

Kedves Hetti!

A reggeli edzések telítettek. Kérlek hívj fel telefonon, hogy tájékoztathassalak. üdv Andris
O.A.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

Tisztelt Úszni Vágyók!
Kezdő úszásoktatást, a Komin kívül Garádi András vállal, a Jászai Mari térnél, egy iskolai tanmedencében. Elérhetősége 0620 7703082, vagy az interneten is megtalálható ha valaki a nevét beüti a google ba.
Last edited by oláhandris on 2011 Mar 18 Fri, 5:07 pm, edited 1 time in total.
O.A.
simmare
Posts: 2
Joined: 2011 Mar 17 Thu, 5:24 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by simmare »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudnék szárazföldi edzéstervet kapni az úszásedzés mellé?
Köszönöm!
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

Kedves Simmare!

Jó a kérdés! Per pillanat nem tudok mit válaszolni rá, én amikor edzettem, mindig az edző mondta az edzéstervet, de mivel nekünk nincs lehetőségünk tornateremben edzeni, már rég nem foglalkoztam ilyennel. Alapjába véve has, hát ,mellizom tricepsz erősítés kisebb súlyokkal 10 feletti sorozatokkal. Gumikötelezés, görgőpados karerősítés, sok nyújtás lazítás.
Úszó egyesületek edzésein kívül nem nagyon láttam más helyet ahol ezzel foglalkoznának, ehhez értenének. Utánaérdeklődöm hátha tudok valakit szerezni, de ha felhívsz és találkozunk, elmondom a saját tapasztalatomat. 06208085730 üdv
O.A.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by oláhandris »

Aki tud felnőtt kezdő oktatást bárhol, segítsen. Amióta megszűnt a Vasembereknél, nem tudom hova küldeni az érdeklődőket. Szerintem ez egy hiányterület, nem sokan foglalkoznak ilyennel. Igény az volna rá.
O.A.
Adrienn
Posts: 3
Joined: 2011 Apr 26 Tue, 3:36 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by Adrienn »

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, h az uszoda 19:00-ig van nyitva, és azt követően az öltözőben sem lehet már tartózkodni, zuhanyozni meg öltözni?
Én most szeretnék bérletet venni, viszont pont úgy tudnék munkából járni, hogy 3/4 6-ra lennék kb a vízben, egy órát úsznék, akkor már 3/4 7van, és negyed óra nekem nem elég hajat szárítani meg felöltözni, tehát hogy számoljam magam?
Csak mert egyszer is siettem, h 7re kész legyek, és még azután kezdődött vmi csoportos óra, így teljesen nyitva volt még az öltöző, meg minden, csak be nem engedtek már mást.

Előre is köszönöm a választ!
simmare
Posts: 2
Joined: 2011 Mar 17 Thu, 5:24 pm

Re: Edzések, Úszásoktatás, Nevek és Telefonszámok a Komiban

Post by simmare »

oláhandris wrote:Kedves Simmare!

Jó a kérdés! Per pillanat nem tudok mit válaszolni rá, én amikor edzettem, mindig az edző mondta az edzéstervet, de mivel nekünk nincs lehetőségünk tornateremben edzeni, már rég nem foglalkoztam ilyennel. Alapjába véve has, hát ,mellizom tricepsz erősítés kisebb súlyokkal 10 feletti sorozatokkal. Gumikötelezés, görgőpados karerősítés, sok nyújtás lazítás.
Úszó egyesületek edzésein kívül nem nagyon láttam más helyet ahol ezzel foglalkoznának, ehhez értenének. Utánaérdeklődöm hátha tudok valakit szerezni, de ha felhívsz és találkozunk, elmondom a saját tapasztalatomat. 06208085730 üdv

Kedves Andris!

Köszönöm a válaszodat és elnézést, hogy csak most írok de bevallom őszintén, hogy teljesen megfeledkeztem az oldalról :-)
Szóval, elég sokat úszom, most már nem versenyzem viszont edzéstervem az van.
Hogy mikből áll össze a szárazföldi edzés azt tudom de az érdekelt volna, hogy hogyan tudom személyre szabni :-)


simmare
Post Reply