Karácsonyi szünet

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Post Reply
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Karácsonyi szünet

Post by oláhandris »

A két ünnep közötti nyitvatartását már közzétette az uszoda, dec. 24.-25.-26. és dec. 31.-jan.01.-én egész nap zárva tart.
A 2010es évben megváltott bérletek december30.áig érvényesek, a következő évben használni már nem lehet őket.
Január másodikán minden évben gondokat okoz, hogy ki, hogyan tud bejutni, főleg aki reggel 6 órára jár.
Mindenki vegye figyelembe ezeket a tényeket, ha az év vége felé az uszodát választja kikapcsolódásul.
O.A.
maryjb
Posts: 2
Joined: 2010 Dec 27 Mon, 10:55 pm

Re: Karácsonyi szünet

Post by maryjb »

Üdv!
Nem mintha sürgős lenne, de lehet-e tudni valamit az újévi árakról? Már eddig is durva volt a belépőár, remélem, nem emelkedik túlságosan.
Köszönöm, kellemes ünnepeket!
Fehér Anikó
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 28 Tue, 9:49 pm

Re: Karácsonyi szünet

Post by Fehér Anikó »

Ma sem volt nyitva a Komjádi, tudja valaki, hogy holnap nyitva lesz-e??
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Karácsonyi szünet

Post by oláhandris »

Szia Anikó!
Ez nem a karácsonyi szünet része, műszaki okok miatt zárva az uszoda, amíg meg nem szerelik az elromlott szivattyút. Ez lehet akár egy hét is. Az ünnepek alatt senki nem siet, reméljük jövőre megjavítják, idén már nem lehet úszni menni a Komiba! Az árak minden évben drágulnak, most 2011ben sem lesz másképp. Azt hogy mennyivel nem lehet tudni, de már csak 5öt kell aludni addig, hogy kiderüljön. üdv. Andris
O.A.
estli
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 29 Wed, 2:21 pm

Re: Karácsonyi szünet

Post by estli »

Hiába hívom az uszodát egyik számon sem veszik fel. Azért jó lenne a honlapra feltenni valamilyen információt arról, hogy az uszoda nincs nyítva és meddig nincs nyítva.
Megvettük a gyereknek az uszodabérletet és a szünetben szerette volna az utolsó alkalmakat felhasználni. Én úgy gondolom, mivel a bérlettulajdonosokon kívülálló ok miatt nem tudják felhasználni a kifizetett alkalmakat, az lenne a fair az uszoda részéről, ha nem december 30-ig lehetne felhasználni a bérleteket, hanem 1 héttel meghosszabbítanák a felhasználhatóságot.
Estli
pal.gabor
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 29 Wed, 2:30 pm

Re: Karácsonyi szünet

Post by pal.gabor »

Sziasztok,

egy cipőben járok, és maximálisan egyetértek estlivel. Én a magam számára vásároltam 10 alkalmas bérletet, aminek az utolsó három alkalmát most, a két ünnep között szerettem/tudtam volna lejárni, és meglehetősen kellemetlenül érint a jelenlegi helyzet. Hétfő délután, a helyszínen még egy-két napra saccolták a leállást; telefonon én sem tudtam információhoz jutni, és őszintén szólva nem túl szórakoztató dolog átutazni a várost, hogy az ember a bezárt kapukkal szembesüljön. Nekem amúgy a meghosszabbított érvényesség sem lenne a legjobb megoldás (lévén, hogy január elején sok a dolgom), és a visszatérítést érezném a legkorrektebbnek, de persze még az előbbi is jobb a semminél.

üdv
Pál Gábor
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Karácsonyi szünet

Post by oláhandris »

Ez a honlap nem az uszoda hivatalos honlapja, hanem lelkes amatőrök próbálnak lépést tartani a korral, és egymást segíteni, tájékoztatni ilyen formában. Amit megtudunk mihamarabb közzétesszük, az uszoda elérhetősége továbbra is az az egy vonalas telefonszám (06 1 3261478), amit csak munkaidőben vesznek fel az irodában, ha ott van valaki. Sokan jártak így az elmúlt napokban ahogy ti is, remélem januárban kinyit az uszoda, és mindenki megpróbálja érvényesíteni akaratát, az elveszett belépők ellenszolgáltatásával kapcsolatban, és az uszoda is kitalál valamit a közönség jogai érdekében. Én azt mondom ne hagyjuk szó nélkül a történteket. üdv. Andris
O.A.
buxis
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 30 Thu, 12:10 pm

Re: Karácsonyi szünet

Post by buxis »

Kedves Minden Most Úszni Vágyó!
Sikerült nemrég elérjem az Andris által közölt telefonszámot. Szóval 3-án nyitnak; némi gyógyír, hogy a bérleteket egy pénztári kontroll után januárban fel lehet még használni.
(Nem akarom rontani az ünnepet, de az uszoda tájékoztatási aktivitása bizony múlt századi. Még jó, hogy pár önkéntesnek, meg az internetes keresőknek köszönhetően jó eséllyel rá lehet bukkanni arra, ami fontos.)
BUÉK Buxis
Trixy
Posts: 1
Joined: 2010 Dec 30 Thu, 9:01 pm

Re: Karácsonyi szünet

Post by Trixy »

Szia Andris!

Nem nagyon ismerem a Komjádis uszodai szokásokat, ezért kérem tanácsodat.
Szívesen járnánk a Komjádiba az újévben úszni, hétköznap reggelenként (a szigetre bemenni macera) és jó lenne tudni, hogy mennyire telítettek a medencék a tanfolyamok, iskolai úszásoktatás miatt 1/2 8- 1/2 9 -ig.
Tapasztalatod szerint milyen a helyzet? Vannak jobb-rosszabb napok? Melyik medencét javaslod egy kb. 1 órás nyugis úszáshoz?
A kinti medencéken sátor van most mindenhol ugye?

Nagyon köszönöm.

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Trixy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nagyon köszönjük a választ! :smile
Last edited by Trixy on 2011 Jan 02 Sun, 5:31 pm, edited 1 time in total.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Karácsonyi szünet

Post by oláhandris »

Kedves Trixy!

Az uszodában fél8tól már csökken a vendégek száma, mindenki dolgozni megy, az edzések is véget érnek. Szerintem ez egy nagyon jó időpont úszni járni, viszont a fedett medence, és a kinti 25ös amin ilyenkor sátor van továbbra is nagy részt a versenyzőké. Azt javaslom ebben az időpontban nyugodtan jöhettek, minden alkalommal menjetek fel a fedettbe, ha ott nincs hely a sátorba, ha ott sincs hely marad a nyitott 50es. Azért minden alkalommal, mert lehet hogy egy-két pálya szabadon lesz, és akkor nem kell a kinti mínuszokban fagyoskodni. Kitapasztaljátok melyik napokon jobb a helyzet, gondolom nem minden nap terveztétek az úszást. üdv Andris
O.A.
Post Reply