A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Post Reply
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Post by oláhandris »

2011 április 2 től----2011 április 8 ig a nyitott 50m es medencének leeresztik a vizét, takarítják, majd újra töltik. Az uszoda ugyan nyitva lesz, de a működő 25m es sátras medencében mindenki zsúfoltságra számítson. A fedettbe ugyebár nem lehet halandónak felmenni, ezért az eleve szóba sem jöhet alternatívának. A sátor lebontása valamikor májusban lesz, ami hasonló helyzetet szül majd. A férfi vizesblokk garanciális javítási munkák miatt részlegesen üzemel, / pl.: 16 zuhanyból csak 4 müködik stb./ reméljük egyszer majd visszakapjuk szeretett uszodánkat.
O.A.
kbela
Posts: 5
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 9:29 am

Re: A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Post by kbela »

Három éve rendszeresen járok, hetente úszni. Az eheti, ötödikei visszapattanásom a bejáratról sajnos nem az első. Előző hét keddjén még semmi információ sem jelezte a közben megkezdett munkálatokat. Nem értem, miért nem lehet egy aktuális információkat tartalmazó oldalt kitenni a lapra, hogy a látogatók rendszeresen tájékozódhassanak az ilyen esetekről. Ha egy fórumozó nem ír a problémáról, innen sem lehet megtudni, érdemes-e bemenni, vagy sem.
Az, hogy az egy éven belül átadott vizesblokkok miért robbannak le ilyen mértékben, meg tudja valaki magyarázni?
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Post by Gabesz »

Szia Béla! Ez az oldal azért alakult, hogy hasznos információkkal osszunk meg az úszókkal, mivel az uszoda üzemeltetője ezt nem teszi, illetve a fórumban mindenki megoszthassa a véleményét, tapasztalatait, információit. Ez jelezve is van az oldalon, hogy az aktualitásokat itt találja, ha van valaki olyan lelkes és megosztja a többiekkel azt, amit tud..
Andris, látsz esélyt arra, hogy megkapjuk mi is azokat az infókat, amiket időnként kiraknak a pénztárhoz (Hajósban legalábbis kirakják).
vinorzse
Posts: 4
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 12:02 pm

Re: A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Post by vinorzse »

Sajnos nem takarítják, hanem javítják. Előbb csak rémhírként kaptam, de most felhívtam az uszodát és megerősítették. Lehet, hogy szombatra kész lesz, de hétfőn (04.11.) ne indulj el anélkül, hogy nem kérdezted meg! A takarítás amúgy, tényleg sokat dobna rajta (nem csak a medencéken).
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Post by oláhandris »

Sziasztok!

Nem egy héttel előtte nem írják ki, hanem péntek reggel írják ki, hogy péntek estétől egy hétig takarítják a medencét. Általában 24 órával előtte van kiírva, és ha az ember 1 napot kihagy már meglepetés érheti, ill ha a bejáraton nem olvasod el az összes papírt, vagy a pénztárnál, vagy a beléptetőkapunál minden alkalommal, bármilyen váratlan eseménybe belefuthatsz , mert senki nem tart semmilyen tájékoztatási rendszert kézben. a kicellukszozott cetlik halmazában keresd meg a fontos információt, az egyhónapja lejárt, ill a rád nem vonatkozó hirdetések között. Én pl. minden alkalommal azért is megyek korábban a kelleténél, hogy végigjárhassam, és végigolvashassam a cédulákat, és a friss információkat beírhassam a fórumba. Aztán ha valaki nem olvassa, az könnyen "visszapattanhat" bármikor. De ha nem lenne fórum semmi gond nem lenne, mert mindenki azt hinné, hogy csak ő volt a hülye, így legalább hírt kapunk arról is, hogy többen is csalódtak már. Meg is nyitom a következő témát, AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! címmel. Ide írhat mindenki, aki információ hiány miatt csalódott az uszodában.
O.A.
plajbász
Posts: 1
Joined: 2012 Apr 09 Mon, 9:05 pm

Re: A Nyitott 50est TAKARÍTJÁK!!

Post by plajbász »

Holnaptól megint takarítják a nyitott 50-est. Már éppen ideje volt. A medence alján olyan összefüggő zöld moszatréteg vagy nem tudom mi fekszik, és a víz is már olyan büdös, hogy az elképesztő. Tegnap voltam úszni, de már fáj is a jobb fülem. Három hete a bal fülem gyulladt be, most már biztos, hogy a víztől. Most úgy vagyok, hogy már nem is jövök ide többet, pedig már évek óta járok, és máskor is volt koszos a medence alja, de ilyen összefüggő zöldmezős baktériumtenyészettel még nem találkoztam. Ha kimenne az ÁNTSZ, azonnal bezáratná az egész uszodát. Ez egész egyszerűen borzalmas. Csak remélhetjük, hogy legközelebb nem hagyják ennyi ideig pácolódni a vizet.
Post Reply