AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Post Reply
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by oláhandris »

Ide írhat bár ki aki információ hiánya miatt panaszt tenne, ha lehetne .
O.A.
kbela
Posts: 5
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 9:29 am

Re: AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by kbela »

Panaszt én is tennék, de ugyan mondd már, kinek?
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by oláhandris »

Tényleg nincs kinek panaszt tenni, de ha ide leírjuk, hátha egyszer elolvassa valaki akinek nincs hova tenni a panaszt. És ha elolvasta tájékozódhat a valóságról, mert a fenti üvegkalitkából nem mindig látni le a panaszosok szintjéig. Hát ha egyszer az uszoda vezetőség is beruház egy számítógépre, amin lesz internet, és beütik egyszer véletlenül a saját nevüket, és rátalálnak erre az oldalra, és egy kicsit beleolvashatnak a közönséges uszodába járók porblémáiba is. És megtudnak új dolgokat.
O.A.
istva
Posts: 2
Joined: 2011 May 29 Sun, 4:27 pm

Re: AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by istva »

Van vásárlók könyve.
Ha beírtam mindig válaszoltak, igaz változás nem történt.
mecence
Posts: 1
Joined: 2011 Jun 07 Tue, 4:24 pm

Re: AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by mecence »

Beírni a panaszkönyvbe,nem sok értelme van.Van egy nagy banda aki ellopja a pénzt,amit a felújításra szántak.Írhatsz te bárhova,az a pénz már egy luxus lakásban van,vagy külföldön egy bankfiókban.
A teljes vezetőség csere,átvilágíthatóság,talán akkor...Persze ha új tolvaj addig nem jelentkezik.
Ha jön új tolvaj,marad minden a régiben.
Lehet panaszkodni!!
kataxi
Posts: 1
Joined: 2011 Jun 20 Mon, 6:37 pm

Re: AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by kataxi »

Most 2011 június 20-a van és az 50-es medence még mindig zárva. Már nem emlékszem pontosan az időpontra, de kíírták a bejárathoz, hogy 1 hétig zárva lesz (talán az összes nyitott medence? talán a jövő héten?)
Mindenképpen telefonálni kell továbbra is
Ismerősöktől hallottam bent az usziban, hogy július 1-ig be akarják fejezni az 50-es medence körüli építkezést.....
Egyébként június 17-én néhányan voltak délelőtt, ideális úszási viszonyok voltak. A környezetről nem lehet leírni, hogy ideális volt - építési területként funkcionál...
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: AKIK PÓRUL JÁRTAK A KOMIBAN! csak panaszosoknak

Post by oláhandris »

Ma is csalódottan álltam az aulában, mert továbbra is közönség egyáltalán nem mehet be úszni, most a nyári táborok foglalják el egész napra a még működő medencéket. Ez volt múlt héten is, és sejtem, hogy egész nyáron így lesz. Az 50es medence javítása idő közben lehet hogy halad, de ez kívülről nem nagyon látszik, csak mint ha egy abbamaradt építkezésen nézelődne az üvegfalon át kukucskáló érdeklődő. Talán ötletet kaptak a felettük levő szállodától, ami amióta az eszemet tudom, betonbunkerként , torzóként magaslik ki a fák sűrűjéből, és már a legendák sem mondják meg, hogy mi akart lenni anno, miért állt le, és azóta miért nem kezd vele senki semmit. Már panaszkodni sincs erőm.
O.A.
Post Reply