50 méteres medence zárva

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
istva
Posts: 2
Joined: 2011 May 29 Sun, 4:27 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by istva »

A férfiben ugyanúgy folyt. Először azt hittem azért, mert a felhasznált forróvíz mennyisége alapján kapják a támogatást.
Többször szóltam, eredmény semmi. Csak az a megjegyzés, hogy már más is szólt.
Nagyon régóta járok már a Császárba, de ott még nem volt jó a zuhanycsap soha. Vagy forró, vagy jéghideg volt a víz, de állítani nemigen lehetett. Egyetlen módszer volt, az előtte és utána lévő fülkékben is megnyomni a gombokat, ömöljön a víz és egy ideig alá lehetett állni a tus alá.
Csütörtökön kérdeztem, fogalmuk sincs, de munkás a hibaelhárításon nem dolgozott az biztos. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni ezt a hanyagságot, sokszor azt hiszem szándékosan csinálják, el akarnak riasztani a mozgástól, vagy valakinek az az érdeke, hogy bebizonyítsa, nincs igény az uszodára.
tolouse
Posts: 1
Joined: 2011 Jun 23 Thu, 11:40 am

Re: 50 méteres medence zárva

Post by tolouse »

A minap telefonáltam az uszodába érdeklődni az 50 méteres medencéről és bár nyilvánvaló, hogy ez az uszodának legalább akkora, ha nem nagyobb probléma ez, mint nekünk, úszni vágyóknak, mégis rossz érzéssel tettem le a telefont. A hölgy, akivel beszéltem igencsak letorkollt (gondolom rengetegszer kell elmondania egy nap ugyanazt az érdeklődőknek, ettől még furcsa volt a felháborodása), hogy az 50 méteres medence legalább a hónap végéig nem fog üzemelni, és a héten az uszoda teljesen zára lesz a közönség számára. Én tényleg igyekszem maximálisan tolerálni a szituációt (pénztelenség, sportolók elsőbbsége, amivel magam egyetértek, amortizáció, egymást erősítő problémák), cserébe csak annyit várnék el, hogy némi sajnálatot lássak rajtuk a közönség irányába, amiért nem tudják biztosítani számunkra az úszás lehetőségét (lassan hónapok óta nem tudok úszni a hónapokkal ezelőtt megvásárolt bérletemmel), ahelyett, hogy még mi érezzük kellemetlenül magunkat, hogy úszni szeretnénk a kedvenc uszodánkban. Azt gondolom ez igazán nem sok. :)

Persze engem nem fognak elijeszteni, kivárom míg megjavítják a medencét, de addig is jól esett egy kicsit nyafogni. :)

Egy lelkes (a Komjádi Uszodában) úszni vágyó
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: 50 méteres medence zárva

Post by oláhandris »

Zárva, és még ki tudja meddig!
Már második hete nem is lehet bejutni a közönségnek, csak edzések, tanfolyamok vannak, sose tudják, hogy merre fele változik az uszoda használata, általában mindig csak rosszabb lesz, és ezt akkor tudod meg, ha ott állsz felsülve, ill. leforrázva a pénztárnál, és rádöbbensz, hogy annyi sok türelem és várakozás, megértés után ma is hiába jöttél úszni, és még várhatsz egy darabig, ki tudja meddig.
O.A.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: 50 méteres medence zárva

Post by Gabesz »

Egy régebbi nyomócső repedt el. A sérült részt kicserélték azonban a nyomáspróba rosszul sikerült, két újabb gyanús részt találtak. Most kicserélik a régi megfáradt PVC csöveket.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: 50 méteres medence zárva / már nem/

Post by oláhandris »

Sziasztok!

Az elmúlt napokban megint feltöltötték az 50es medencét, újra indulhat az úszás hamarosan, mindenki érdeklődjön, hogy már az ANTSZ is engedélyezte e a vízfelület használatát. üdv
O.A.
maryjb
Posts: 2
Joined: 2010 Dec 27 Mon, 10:55 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by maryjb »

A medence ezek szerint rendben, de az öltözőt is megcsinálták? (vagy a zuhanyzókkal volt a baj, nem is emlékszem)
Köszönöm
üdv
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: 50 méteres medence zárva

Post by oláhandris »

Figyelem Mindenki!

A medence zavartalanul működik, a zuhanyzókat is rendbe tették. erre szokták mondani, hogy JOBB MINT VOLT!
O.A.
Post Reply