50 méteres medence zárva

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
benoemi
Posts: 1
Joined: 2011 Apr 28 Thu, 10:34 am

50 méteres medence zárva

Post by benoemi »

Most jövök az uszodából, ahol az van kiírva az ajtóra, hogy az 50 méteres medence 2011. április 26-tól bizonytalan ideig, műszaki okokból zárva tart.
Csak azért írom, hogy mások ne menjenek potyára, mint mi. Ha valaki tud valamit arról, hogy a bizonytalan idő meddig tart, írja meg legyen szíves! Köszönöm!
vinorzse
Posts: 4
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 12:02 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by vinorzse »

Most érdeklődtem, leghamarabb a jövő hét közepén nyit.
Adrienn
Posts: 3
Joined: 2011 Apr 26 Tue, 3:36 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by Adrienn »

Igen, én is potyára mentekm ls meg nekik allt feljebb, h miert nem telefonalok mielott elindulok egy uszodaba...
Átsetaltam a Lukacsba, de ott meg nem jo uszni, m nincs savositva a medence, igy osszevissza uszik mindeki.
A lenyeg, h nyisson ki mielobb, m berletet akarok venni, es az egesz varosban nem lehet kompromisszumol nelkul uszni.
kbela
Posts: 5
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 9:29 am

Re: 50 méteres medence zárva

Post by kbela »

Sajnos én már kedd reggel így jártam, viszont én már szerencsére úgy indultam, hogy ha nem lesz nyitva, megyek a Szigetre.
Át is sétáltam. Nagyon jót lehetett úszni, e héten is így fogok tenni, de előtte felhívom a Komjádit, hátha mégsem kell + 20 percet elvesztegetnem.
kbela
Posts: 5
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 9:29 am

Re: 50 méteres medence zárva

Post by kbela »

Ja még annyit, hogy megnyitják, aztán gyorsan bezárják, mert a 25-ösről le kell bontani a sátrat. Így megy ez. Mondjam azt, hogy ez is egy állami cég?
kbela
Posts: 5
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 9:29 am

Re: 50 méteres medence zárva

Post by kbela »

Most érdeklődtem a titkárságon, ezen a héten legfeljebb szombaton nyit ki az 50-es.
Szerintem érdemes a Hajósba átmenni, ha úszni akartok.
baloghcsaba
Posts: 1
Joined: 2011 May 04 Wed, 8:53 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by baloghcsaba »

Én csak azt nem értem miért nem lehet bemenni a fedett uszodába.már egy párszor benéztem délelőtt és csak a feszített víztükör volt és sehol egy lélek..Valaki árulja el legyenszives miért olyan tabu a fedett
vinorzse
Posts: 4
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 12:02 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by vinorzse »

Miért tabu a fedett? Fertőzünk, na. Meg aztán kopik is. Nem sajnáljuk, csak fogy. Folytassam?
csala
Posts: 1
Joined: 2011 May 08 Sun, 5:42 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by csala »

A fedettből Zemplényi és Széchy tiltotta ki a közönséget, ha jól tudom ők már nem élnek.
Adrienn
Posts: 3
Joined: 2011 Apr 26 Tue, 3:36 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by Adrienn »

Vki tudja már, h nyitva van-e már az uszoda délután is? Véget ért a délelőttre szűkített nyitvatartás?

köszi
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: 50 méteres medence zárva

Post by oláhandris »

Sziasztok!

A fedett 50m es medence azért tabu, mert az úszószövetség, meg a vízilabda szövetség bérli ki az egészet egész évre, és ha meglátnak ott egy közönséget, egyből tudják hogy nem szövetségi tagról van szó, és toloncolják is lefele a lépcsőn. Ha nem úszik per pillanat senki a vízben bármikor jöhet egy csapat és kell nekik a hely. Ezért világelső a magyar úszósport, és ezért van már 3 olimpiai vízilabda aranyérmünk zsinórban, mert a sikerhez kell a kivételes bánásmód.
Az hogy kevés az uszoda, és az is rossz már egy ideje, és egyébként sincs pénz karbantartani, az már legyen a közönség baja. Az 50esről meg annyit tudni, hogy még nem találták meg a hiba okát, hogy miért folyik el a víz belőle, és addig nem nyitják meg, mert kész ráfizetés lenne, még jobban mint eddig, mert sajnos a belépőjegy ára sosem volt elég egy uszoda működtetésére, és ha nem kap állami vagy akármilyen támogatást, nem tudja fenntartani magát. Tehát azt a kevés pénzt ami van nem akarják elfolyatni a csapon keresztül, inkább nyernek vele, hogy zárva tartanak. Kár hogy folyamatosan romlik az ázsiójuk, de ezzel már egy ideje együtt tudnak élni. További jó sportolást Sziasztok!
O.A.
snora
Posts: 1
Joined: 2011 May 23 Mon, 12:05 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by snora »

Kedves Úszótársak!
Én húsvét óta hetente legalább egyszer felhívom az uszodát, hogy érdeklődjem, mikor nyit újra az 50-es medence. MA megtudtam, hogy a problémát végre diagnosztizálták, csőtörés van, azért szivárog a víz :( Várhatóan még 2-3 hétig (sic!) zárva lesznek, azaz kb. pünkösdig. Nem örülök neki, mert épp kellemes, előnyári, reggeli úszószezon van, és épp a Sportba is egy kínszenvedés kijutni a híd munkálatai miatt.
A versenysport olyantén támogatásával, hogy a közönség elől zárjuk el a lehetőséget pedig egyáltalán nem értek egyet. Hiszem, hogy a tömegsport fontosabb, mint az élsport, és annak támogatása (akár úgy, hogy pl. átgondolják, hogy vis maior esetén mikor és hogyan engedhető át a versenymedence néhány sávja) hosszú távon akár gazdsági szempontból is inkább megtérül.
Kellemes tavaszi napokat!
vinorzse
Posts: 4
Joined: 2011 Apr 07 Thu, 12:02 pm

Re: 50 méteres medence zárva

Post by vinorzse »

Kedves OlahAndris!
Ugye, biztos hallottál a női zuhanyzókban elfolyó temérdek vízről? Szerintem az idén még nem zárták el (konkrétan: a jobboldali hátsó traktusban 2, de néha 3 zuhanyból is folyamatosan ömlik a víz, ami lehetne praktikus is, ha visszaforgatva jönne vissza, de gondolom, nem erről van szó, továbbá csak csirkekopasztásra alkalmas). Annyiszor szóltunk, hogy ha 20-asokkal díjazta volna a Vezetőség, már rég nem kéne pénzt dobálni a hajszárítókba ("Európa vigyázz, jövünk!). Ezekhez csak csak egy szerszám kellene, mi naív csajok legalábbis azt hisszük. Csak azért írom ezt ide is, mert ha annyira kár a vízért, ami így van, azért lenne hol kezdeni.
Kristóf
Posts: 1
Joined: 2011 May 26 Thu, 11:19 am

Re: 50 méteres medence zárva

Post by Kristóf »

Szervusztok!
Csak megerősíteni tudom, hogy az 50 méteres még legalább 2-3 hétig zárva lesz.
Pff.
Üdv: Kristóf
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: 50 méteres medence zárva

Post by oláhandris »

Sziasztok!

Azt hogy a női zuhanyzóban mi folyik szívesen megnézném egyszer, sajnos még nem hívtak be sose, úgy hogy csak a férfi oldalon van tapasztalatom.
A férfi oldal eleve 2x annyi zuhanyt működtetne mint a női, de az ellopott csapok, az eldugult lefolyók már rég elűzték a tömeget , így a 16ból 4-5 működő zuhany a reális, ahol nem forrázzuk le magunkat, ill van elég víznyomás egy zuhanyozáshoz.
De mivel már nem járok ebbe az uszodába, nem tudok valós képet adni a pillanatnyi helyzetről. Uszodaváltásra kényszerültem, és legyen ennyi elég a véleményem helyett. sziasztok !
O.A.
Post Reply