Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Post Reply
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Post by oláhandris »

FÓRUMOZÓK!
Az uszodai fórumok bejegyzéseit tapasztalatunk szerint, a létesítmény vezetői is olvassák, ezért minden itt megjelenő információ eljut hozzájuk idővel.
Véleményezni, üzenni , tanácsot adni, támogatni őket lehet az oldalakon keresztül, ezért ha teheti mindenki használja ki ezen lehetőséget. Ahogy mi is tapasztaltuk, az együttműködésből építő jellegű kapcsolat alakulhat ki, ami mindenki hasznára válik.

Szép napot! Oláh Andris
O.A.
revancha
Posts: 1
Joined: 2012 Aug 06 Mon, 1:53 pm

Re: Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Post by revancha »

Kedves András!

Remélem, hogy ez a bejegyzés is eljut az uszodák vezetőségéig.
Talán 'koca úszónak' sorolhatom magam, aki az élvezet kedvéért jár le uszodába, de azért megvan a magam edzésterve. Egyetlen problémám van mind a Hajóssal, mind pedig a Komjádival. Nekem helyileg mindkettő elérhető távolságban van, így néha felváltva járhatok ide is, oda is. Csak éppen amikor az ember kikutyagol mondjuk a szigetre és ott tudja meg, hogy a medencék nagy része zárva van a látogatók előtt, akkor már nem biztos, hogy van kedve tovább kutyagolni a Komjádiba is, ahol lehet, hogy hasonló a helyzet. Vagy fordítva. Reggelente nincs is időm munka előtt ilyen plusz köröket futni, na meg az indulás is attól függ, melyik buszra kell felszállnom, stb. A telefonos érdeklődés sem nagyon működik, általában nem veszik fel, meg nem is mindig lehet elvárni ezt (ma eddig 4x hívtam a Hajóst, egyszer sem vették fel,).
Miután mindkét uszodában nyomtatott formában van kiragasztva a heti menetrend, feltételezem, nem lenne olyan ördöngös ezt az információt elektronikus formában is elérhetővé tenni. Gondolok itt egy egyszerűbb honlapra, ahol hetente frissítenének egy táblázatot (bármelyik titkárnő 20 perc alatt megtanulja ezt), vagy indíthatnának egy levelező rendszert (akár ennek a fórumnak a tagjai alapján), és ők kapnának hetente egy automatikusan generált körlevelet. Lényegesen megkönnyítenék ezzel a látogatók életét. A heti program feltételezem, már előző héten megvan, így péntek-szombat környékén már mehetne is a frissítés.
Véleményem szerint ez lenne az egyik legfontosabb és ugyanakkor kevés munkával / befektetéssel járó fejlesztés mindkét helyen.
Remélem, hogy ez az illetékesekhez is eljut és hamarosan már ennek segítségével tudom, és tudják mások is, beosztani a heti programjukat.

Üdvözlettel, Revancha
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Post by oláhandris »

Kedves Revancha!

Az uszoda vezetőség megkért rá minket, hogy tegyük közzé:

az uszoda hivatalos honlapja: http://mnsk.hu/ !!!!!!!

Ezt feltettük a honlapunkra is, de nem biztos, hogy mindenkinek érthető hogy mit jelent ez. Az uszoda vezetőségének igérete szerint, ezen a honlapon minden nyitvatartással, és aktualitással kapcsolatos hír időben és pontosan megjelenik, ezért kértek minket, hogy téves infókat ne közöljünk, hanem akinek kérdése van, ezen a honlapon hivatalos, megbízható választ kap rá.

Remélem ez valóban így van, ezért neked is ezt a forrást tudom ajánlani ha valami kérdésed lenne az említett uszodák felé.

Jó sportolást továbbra is.

szia Andris
O.A.
lacika
Posts: 1
Joined: 2013 Apr 27 Sat, 1:39 pm

Re: Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Post by lacika »

Kedves Andris!

Felnéztem az uszoda honlapjára, amelyet egy korábbi kedves vendég, Revancha kérésére jelöltél meg és kerestem, hogy

30-án kedden délután 15 órátó 17 óráig , lenne-e szabad pálya a Komjádiban néhányunk számára.


Megtaláltam, hogy aznap verseny is van nálatok, de azt már nem, hogy az adott időben lenne-e esélyünk úszni. Persze, ha ezek az adatok táblázatosan fenn lennének a honlapon, és a Hajós uszodára is, az lenne a csúcs és akkor többet ebben a témában nem is kellene leveleznünk. Vagy csak nem a helyes utat választottam volna a keresésénél. Ha így lenne, mi lenne a pontos elérési útvonal?

Válaszodat előre is köszönöm és szép napot kívánok: lacika
41laci
Posts: 1
Joined: 2015 Dec 30 Wed, 1:37 pm

Re: Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Post by 41laci »

Kedves Andris!

Telefonon nem tudok kapcsolatot teremteni az uszoda vezetesevel,
igy emailen jelzem a problemam, melynek megoldasaban segitseget kerek!
Hosszu evek ota szorgalmas latogatoja vagyok az uszodanak.
A novemberben valtott nyugdijas igazolvanyomat nem tudtam kihasznalni, decemberben lezajlott,
varatlan mutetjeim miatt! Errol orvosi igazolast tudok bemutatni!

A fenti indokok alapjan kerem, hogy a fel nem hasznalt 6 alkalmat januarban engedelyezni sziveskedjenek,
meltanyossagi alapon.

Keresem kedvezo elbiralasat elore is koszonom.

Tisztelettel; Nemeth Laszlo
dogevid
Posts: 1
Joined: 2021 Aug 02 Mon, 9:55 am

Re: Kapcsolat az uszoda vezetőségével

Post by dogevid »

Ha a DataSource objektum biztosítja a kapcsolatok tárolását, a keresés visszaad egy kapcsolatot a készletből, ha van ilyen. ... A medencéből újrahasznosított kapcsolatok ugyanúgy viselkednek, mint az újonnan létrehozott fizikai kapcsolatok. Az alkalmazás kapcsolatot létesít az adatbázissal, és az adathozzáférés a szokásos módon működik.
Post Reply