ÁLDOTT ÁLLAPOT....

Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Forum rules
Császár Komjádi Uszoda honlap: Császár Komjádi Uszoda
Úszásoktató
Post Reply
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

ÁLDOTT ÁLLAPOT....

Post by oláhandris »

ÁLDOTT VAGY ÁLDATLAN ÁLLAPOT? Mindenki döntse el maga, ugyanis megkezdődött a férfi oldalon a vizesblokk felujitása, ami azt jelenti, hogy a Komjádi uszoda védjegyévé vált cseppet sem gusztusos zuhanyzókat és wc-ket egy gipszkartonfallal leválasztották az öltözőktől, és serény kopácsolás jelzi hogy verik szét az egészet. Remélhetőleg egy, másfél hónap múlva, a XXI. századnak is megfelelő helyiségeket kapunk, amikre mindenki vigyázni fog majd. A női oldalt egyenlőre békén hagyják, de ez is sorra kerül ahogy a férfirészleget átadják. Az öltözőkhöz sem nyúlnak, ( csak ha futja majd az anyagi keretből) így mindenki láthatja majd hogy honnan kezdték és hová jutottak az elkövetkezendő 3 hónapban. Az ideiglenes tisztálkodási lehetőséget az alagsorban nyitották meg, szemmel láthatólag csak a bátrak használják, amikor lent voltam, nem volt nagy tülekedés a katonás komfortot felidéző vizeshelyiségekben. Bízzunk abban, hogy a jelenlegi kényelmetlenségek egy ÁLDOTT szebb jövőt biztosítanak számunkra, amire már igen csak sokat vártunk.

ÖSSZEGEZVE: A férfi oldalt kb. másfél hónapig, majd ezt követve a női tisztálkodási helységeket ugyanennyi ideig felújítják!!! amiért türelmünket kéri az uszoda.
O.A.
mershe
Posts: 8
Joined: 2010 Apr 12 Mon, 8:42 pm
Location: Budapest

Re: ÁLDOTT ÁLLAPOT....

Post by mershe »

Ami a ma reggeli állapotot illeti, szerintem szép lett...
Egy volt a baj: nem volt hideg víz. :S Szerintem ilyen sehol máshol nem sikerült még senkinek Magyarországon. Átestünk a ló túloldalára.
De amúgy tetszetős, remélem az öltözőt is megcsinálják majd.
oláhandris
Posts: 86
Joined: 2010 Mar 03 Wed, 2:18 pm
Contact:

Re: ÁLDOTT ÁLLAPOT....

Post by oláhandris »

Hali!
A kabinosokból azt az infót szedtem ki, hogy az öltözőket is tervbe vették hogy felújítják, de előbb a női zuhanyzókon a sor, s hogy mikor jönnek az öltözők, ők sem tudták! Reméljük még az idén!!!
Különben a ffi. zuhanyzók tényleg jól sikerültek, nem beszélve a wc-ről ahol van minden ami kell, gyerek, felnőtt, mozgáskorlátozott, és még tisztaság is.(meddig???)
O.A.
mershe
Posts: 8
Joined: 2010 Apr 12 Mon, 8:42 pm
Location: Budapest

Re: ÁLDOTT ÁLLAPOT....

Post by mershe »

Ez nagyon jó hír! Ha így folytatják, koktélbár lesz a medence sarkában :lol:
Post Reply