Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

futás marathon running
fadmin
Site Admin
Posts: 2
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 4:49 pm

Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by fadmin »

Sziasztok!

2008! Beindult a fórum!

Témák: Futás, futás, úszás, kerékpár!

No és végre az OFF topik!

Üdv:

FutásNet admin

jah, mindent a topikosokért!
icu
Posts: 9
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 10:02 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by icu »

Sziasztok!

De jó ez a fórum! Mindenkinek jó futást! :) :!: ;)
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Limonádé Joe »

Sajna a bsi-s fórumon történt két olyan moderálás, ami miatt gondolkodóba estem, érdemes-e tovább ott maradni. Remélem hamarosan fölpörögnek itt az események és akkor a migráció biztos lesz.
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
Littleyu
Posts: 2
Joined: 2008 Jan 02 Wed, 10:01 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Littleyu »

Limonádé Joe wrote:Sajna a bsi-s fórumon történt két olyan moderálás, ami miatt gondolkodóba estem, érdemes-e tovább ott maradni. Remélem hamarosan fölpörögnek itt az események és akkor a migráció biztos lesz.
Hát igen, ez lehet esélyes. Kináncsi vagyok lereagálja-e a BSI a délutáni "termést" és hogyan. :?
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Limonádé Joe »

Littleyu wrote:
Hát igen, ez lehet esélyes. Kináncsi vagyok lereagálja-e a BSI a délutáni "termést" és hogyan. :?
Akkor mostantól hívjunk náncsi néninek?? :D Vagy most akkor Ki nán?csi :D
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Csigusz
Posts: 8
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 3:20 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Csigusz »

Littleyu wrote: Hát igen, ez lehet esélyes. Kináncsi vagyok lereagálja-e a BSI a délutáni "termést" és hogyan. :?
Szerintem megvárják, míg "lenyugszanak" a kedélyek, utána KáÁ megmagyarázza a bizonyítványt

Teccik ez a hely :mrgreen: jobban, mint a másik :twisted:
User avatar
Manó
Posts: 19
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 4:05 pm
Location: Budapest
Contact:

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Manó »

Hát, mikor Galoppal beszéltem délután telefonon látta, hogy belépett a moderátor. Viszont további moderálás még nem történt. Gondolom rájöttek, hogy csak rontanak a helyzeten, ha most mindent elkezdenek kigyomlálni. Aztán a végén, ahogy Csigusz mondja, majd jön a nagy fehér törzsfőnök és megmagyarázza.
Azért látszik, hogy nem Gabi már a moderátoruk. Ő ezt tuti nem hagyta volna. (Jut eszembe, nem tudja valaki mikor szül? Valamikor mostanában esedékes, nem?)

Kicsit szégyellem, hogy e miatt jutottam el idáig, de már régebben is gondolkoztam rajta, hogy többet kéne menni a Budapest környéki kisebb versenyekre. A BSI versenyein (főleg önhibámból), a váltóversenyeket kivéve nem nagyon voltak pozitív élményeim. Egyszerűen lassú vagyok én ehhez. Viszont a Dunaparti futópartik egyre szimpibbek, nincsenek is messze. Idén biztos több futamukra is elmegyek, mint tavaly. :) A Telihold futam nagyon jó volt! A bögre amit ott kaptunk meg aranyos. :) Igaz a háromszög alak ivás szempontjából nem túl praktikus. Na jó, csak arról van szó, hogy béna vagyok és így nem csak leiszom, de orrba is vágom magam a bögrével. :D

Hú, de értelmeseket írok itt össze! 8-) De legalább növelem a forgalmat és hátha egyszer csak eszembe jut valami értelmes is. :mrgreen:

Manó
Vannak dolgok, amiket egyedül nem lehet megcsinálni.

De legalábbis sokkal-sokkal nehezebb.
panferik
Posts: 12
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 7:00 pm
Contact:

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by panferik »

Manó wrote:
Kicsit szégyellem, hogy e miatt jutottam el idáig, de már régebben is gondolkoztam rajta, hogy többet kéne menni a Budapest környéki kisebb versenyekre. A BSI versenyein (főleg önhibámból), a váltóversenyeket kivéve nem nagyon voltak pozitív élményeim. Egyszerűen lassú vagyok én ehhez. Viszont a Dunaparti futópartik egyre szimpibbek, nincsenek is messze. Idén biztos több futamukra is elmegyek, mint tavaly. :) A Telihold futam nagyon jó volt! A bögre amit ott kaptunk meg aranyos. :) Igaz a háromszög alak ivás szempontjából nem túl praktikus. Na jó, csak arról van szó, hogy béna vagyok és így nem csak leiszom, de orrba is vágom magam a bögrével. :D
Manó
Mano!
Ahogy elindul az új portálunk akkor tudok mondani a XVIII: kerületben is futóversenysorozatot. addig is nézd meg itt: http://www.lorinc2000se.extra.hu/ itt sincs időkorlát!

De a Futapest versenyein sincs úgy tudom és ők 2 hetente csinálnak versenyt és még vannak a Zöldgömbösök is akik most hozták ki a verseny naptárjukat. Tehát van élet a BSI versenyein kívűl is

Ja Kecskemét táján volt Fornetti futóverseny sorozat nem tudom idén lessz-e De ott is van 10-15 verseny!
"A halnak úszni, a madárnak repülni, az embernek futni kell." Emil Zatopek
User avatar
Csigusz
Posts: 8
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 3:20 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Csigusz »

panferik wrote:Ahogy elindul az új portálunk akkor tudok mondani a XVIII: kerületben is futóversenysorozatot. addig is nézd meg itt: http://www.lorinc2000se.extra.hu/ itt sincs időkorlát!
....
Ja Kecskemét táján volt Fornetti futóverseny sorozat nem tudom idén lessz-e De ott is van 10-15 verseny!
Panferik!
HUNRUN-nal mi történt?

Kecskeméti versenyeket Mariann tudja, de az biztos, hogy febr 2-án lesz Domb-futás.
Sajna én még csak 1x voltam kecskeméti versenyen - szeptemberben AVE-kismaratonon - , de ott kevesen futottak, és mindenkigyorsabb volt nálam :evil:
Hozzánk hasonló (Manó meg én) lassú futók otthon maradtak :cry: De időkorlát az nincs :)
panferik
Posts: 12
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 7:00 pm
Contact:

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by panferik »

Csigusz wrote:
panferik wrote:Ahogy elindul az új portálunk akkor tudok mondani a XVIII: kerületben is futóversenysorozatot. addig is nézd meg itt: http://www.lorinc2000se.extra.hu/ itt sincs időkorlát!
....
Ja Kecskemét táján volt Fornetti futóverseny sorozat nem tudom idén lessz-e De ott is van 10-15 verseny
Panferik!
HUNRUN-nal mi történt?
Köszönjük az érdeklődést!
Sajnos nem tudjuk azaz ez így nem igaz! (megtámadtak bennünket ismét!)
De készül az új oldal napokon belül indul, csak igy most fel kell gyorsítani a tempót, megint nem sok alvás lesz a jellemző..
"A halnak úszni, a madárnak repülni, az embernek futni kell." Emil Zatopek
Mamba
Posts: 3
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 8:21 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Mamba »

Limonádé Joe wrote:Sajna a bsi-s fórumon történt két olyan moderálás, ami miatt gondolkodóba estem, érdemes-e tovább ott maradni. Remélem hamarosan fölpörögnek itt az események és akkor a migráció biztos lesz.
Jó estét kívánok! :) Ez itt a Noé bárkája? :D
Jó futást mindenkinek! Mert hát erről lenne itt szó!
M

Ja! És Manó.. A Telihold futamos (szögletes) bögrével rendszerint én is orrba vágom magam... :mrgreen:
De nem adom fel!
Mariann
Posts: 3
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 9:10 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Mariann »

Sziasztoook! Na olvastam a futaneten, hogy sokan itt vagytok.Nos nem akarok lemaradni semmi jóról, meg gáz is a BSI moderálgatása, úgyhogy átjöttem ide is.
Mariann
Posts: 3
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 9:10 pm

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Mariann »

Na LJ koma, örülök, hogy az az egy hónap csak a másik fórumnak szólt és itt vígan szólsz. :D

Idén is lesznek kecskméti fornettis versenyek, az első állomás a Vásárhelyi félmarcsi, de lesz Félegyházán, Nyárlőrincen, Szabadszálláson, Halason, meg sok helyen. Lesz Hírös félmarcsi is és tíz kili is, lesznek domb futások.
Csigusz idén nem lesz kevés induló, mindjárt rádumáljuk a többieket. 8-)
User avatar
Manó
Posts: 19
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 4:05 pm
Location: Budapest
Contact:

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by Manó »

panferik wrote:
Mano!
Ahogy elindul az új portálunk akkor tudok mondani a XVIII: kerületben is futóversenysorozatot. addig is nézd meg itt: http://www.lorinc2000se.extra.hu/ itt sincs időkorlát!

De a Futapest versenyein sincs úgy tudom és ők 2 hetente csinálnak versenyt és még vannak a Zöldgömbösök is akik most hozták ki a verseny naptárjukat. Tehát van élet a BSI versenyein kívűl is

Ja Kecskemét táján volt Fornetti futóverseny sorozat nem tudom idén lessz-e De ott is van 10-15 verseny!
Köszi! :D
Tudtam én, hogy van másik élet is. Csakhát az ember lánya kényelme. Ami közel van (BKV-val elérhető) arra inkább elmegy. Egy darabig. Aztán kezdenek más, fontosabb dolgok előkerülni.
Amúgy én is kerestem ma a hunrun-t. Sajnálom, hogy már megint kibabráltak veletek. :cry:
Vannak dolgok, amiket egyedül nem lehet megcsinálni.

De legalábbis sokkal-sokkal nehezebb.
szasza
Posts: 2
Joined: 2008 Jan 18 Fri, 9:57 am

Re: Welcome to Runner's Site - dejóígyegyütt FutásNet sportfórum

Post by szasza »

Gondoltam beregisztrálok :-)
Post Reply