Futócipő

futás marathon running
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Futócipő

Post by Gabesz »

Nagy januári leértékelésekben a Nike is akciózik.
Előző Nike air pegazus futócipő megvásárlása után megfogadtam soha többet Nike, a futócipő ugyanis (made in olcsó távolkelet) kegyetlenül nyikorog!
(azóta figyelem a nyikorgós cipőket, .. a Nike vezeti a listát! )
Kb 130 km-t tettem bele, de elviselhetetlenné vált a nyikorgós hangjával a Nike cipő, - akkor akciósan 23 ezerbe került.
Most kicsit viszont elgondolkoztam, 30% kedvezmény már jelentős. Nike Váci utcai üzletében van az akició, de lehet, hogy máshol is.
Nike air Structure 30 ezer helyett 21. Jó-jó kicsit drága az eredeti ár, hisz a sok reklámot -ami a cipő jó híréhez járul - a vásárlónak kell megfizetni és igazából ez a "leértékelt" ár lenne az elfogadható.
Mos viszont még egy kicsit hezitálok.., az a helyzet, hogy a margitszigeti nike teszten jól szuperált, igaz az szinte 0 kilométeres futócipő volt.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Futócipő

Post by Gabesz »

Nike Air Zoom Structure Triax 11 megvéve.

Image

Hamarosan tesztelem... :)
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Futócipő

Post by Limonádé Joe »

Hihi!
Pont ilyet hozott a pót-jézuska nekem is. Még a színe is stimmel. :roll: Nekem eddig ez a típus vált be a legjobban.
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Futócipő

Post by Gabesz »

hát én is se bírtam sokáig, este leteszteltem!
nem nyom, nem tör, szóval jól szuperál.
Kicsit szokatlan, mert picit kifelé dönti a lábfejet, de talán pont ez kell, hogy a stabilitást adjon a pronáló futáshoz.
Holnap topikfutásos folytatom a tesztet! :)
kerekes72
Posts: 9
Joined: 2009 May 29 Fri, 6:36 pm

Re: Futócipő

Post by kerekes72 »

Szia Gabesz!
megvettem első profi futócipőmet a spuri-boltban hát ég és föld arégihez viszonyítva,nem fájnak a körmeim és nincs vízhólyag,ezuton köszi az infót!Te naponta mennyiket futsz le?
Jutka
Posts: 4
Joined: 2009 Jun 06 Sat, 10:14 pm
Location: Budapest

Re: Futócipő

Post by Jutka »

Sziasztok,
viszonylag kezdőnek számítok, pár hónapja futok csak. A tavaszi hónapok fantasztikusak voltak, viszont amióta itt ez a nagy meleg (ma 29 fok volt), egyszerűen még egy szigetkör is nehézséget okoz. Van ötletetek, hogy ilyenkor mi a teendő?
Köszönöm: Jutka
Lecram
Posts: 37
Joined: 2009 Apr 06 Mon, 6:14 pm
Location: Komárom / Győr
Contact:

Re: Futócipő

Post by Lecram »

Azt nem tudom, mi a legjobb módszer, én úgy védem ki a nagy meleget, hogy korán reggel vagy este felé futok.
Jutka
Posts: 4
Joined: 2009 Jun 06 Sat, 10:14 pm
Location: Budapest

Re: Futócipő

Post by Jutka »

Köszönöm, csak gondoltam, esetleg van valami "csoda módszer".
Igen, igyekszem én is így tenni, de a nappali nagy meleg után még este tízkor is meleg van...
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Futócipő

Post by Gabesz »

futócipőkől:

futócipő választás
staffing
Posts: 2
Joined: 2009 Sep 29 Tue, 6:42 pm

Re: Futócipő

Post by staffing »

Heló!
Használt sportórát keresek 10 000Ft-ig.
gabor.kiss@freemail.hu
chrispooh
Posts: 4
Joined: 2008 Feb 22 Fri, 8:05 am

Re: Futócipő

Post by chrispooh »

Hali. Megnyílt a HUNRUN.COM webáruháza, ahol jó kis futócipőket is kapni. Nézz be :)
sportcipő
Posts: 1
Joined: 2010 Jan 18 Mon, 4:35 pm

Re: Futócipő

Post by sportcipő »

sziasztok!

aki szeretne olcsón/olcsóbban futócipőt venni az bátran keressen meg mert van sok száz féle futócipő!! asics,nike,mizuno,adidas,brooks,newbalance,reebok stb stb.. nem minden méretből és nem minden színből van! a cipők külföldről vannak nem leestek a kamionról! sporttársi áron várják leendő tulajdonosukat!:)
mci
Posts: 1
Joined: 2010 May 18 Tue, 1:30 pm

Re: Futócipő

Post by mci »

Hello!!

Most kezdtem el futni, és érdekelne, hogy tudtok-e olyan helyet mondani, ahol jó áron lehet megfelelő futócipőt venni.
Ha ez számít a bolt szempontjából: terepen futok, és elméletben minden nap (pl esős időben a sár miatt nem tudok).

köszi!
MIZUNO
Posts: 1
Joined: 2010 Oct 15 Fri, 12:49 pm

Re: Futócipő

Post by MIZUNO »

mizuno futócipők széles választékban a mizuno.boltaneten.hu oldalon
Mihaly01
Posts: 1
Joined: 2011 Jan 20 Thu, 12:05 am

Re: Futócipő

Post by Mihaly01 »

Sziasztok, elado egy szinte VADIUJ ASICS CUMULUS 12 cipo.Meret 44.5Megtett km: 31.4km (aszfalton, nem saras uton)Ar: 18.500,- Ft ( melyen ar alatt)Doboza is megvan, szinte vadonatuj. Kep az alabbi linken van:
Image
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
email-ben vagyok elerheto csak, mert ide ritkan nezek: miisiii@gmail.com
Post Reply