Futócipő

futás marathon running
erixs
Posts: 1
Joined: 2011 Feb 01 Tue, 2:01 pm

Re: Futócipő

Post by erixs »

hello

Tegnap megjött Angliából a nike lunar wood+ cipőm, de kicsi.. :(

42.5-es, ami normális esetben jó, de úgy tűnik más a belső kialakítása. ha esetleg van akinek jó lenne, nem küldeném vissza, mert kb. minden ami tetszene az nincs méretben már.. Amit érdemes tudni róla, hogy vízálló, nike ipod plus sensornak van kialakítva hely, nagyon könnyű és baromi kényelmes. Magyarországon majd talán fél? évvel később fog megjelenni és minimum 30 ezer Ft-ért lehet majd kapni.. szóval, ha valakit esetleg érdekelne, szerintem meg tudnánk egyezni..

NIKE - NIKE LUNAR WOOD+ ACG QUICKSRIKE COOLGREY/BLACK-VOLT UK8 US9 EU42.5

számlával, garanciával 58,99 £ (18 990 Ft) volt..

http://size.co.uk/webapp/wcs/stores/ser ... 1_footwear
csaba
Posts: 1
Joined: 2011 Feb 16 Wed, 12:21 am

Re: Futócipő

Post by csaba »

hello
érdekelne egy mizuno creation 12 es futócipő 44.5 (45 ös) méretben.
Egy próbát meg kell ejteni.

____

Re: Futócipő

HozzászólásSzerző: sportcipő » 2010 jan. 18 hétf., 4:46 pm
sziasztok!

aki szeretne olcsón/olcsóbban futócipőt venni az bátran keressen meg mert van sok száz féle futócipő!! asics,nike,mizuno,adidas,brooks,newbalance,reebok stb stb.. nem minden méretből és nem minden színből van! a cipők külföldről vannak nem leestek a kamionról! sporttársi áron várják leendő tulajdonosukat!:)
szekszi77
Posts: 1
Joined: 2011 Feb 17 Thu, 10:29 pm

Re: Futócipő

Post by szekszi77 »

Én most vettem egy Nike Pegasus + 27 -est.Az elődjeit ismerem.Remélem hasonló véleménnyel leszek erről is.Ja és külhonból hozatva 16.500 Ft ért lettem a tulajdonosa:)
tandika
Posts: 4
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 10:41 am

Re: Futócipő

Post by tandika »

Nike cipőt én soha többé:D..na persze 30% az már valami de akkor sem...nekem kényelmetlen volt....de persze lehet h vkinek bejön:)
tunde20
Posts: 2
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 10:50 am

Re: Futócipő

Post by tunde20 »

Nekem a márka teljesen mindegy, csak legyen kényelmes és ne legyen túl drága sem, ezeknek is már nagyon felment az áruk.
tandika
Posts: 4
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 10:41 am

Re: Futócipő

Post by tandika »

igazából nekem is mind1.....de azért jobban bízom a márkásokban....tovább bírják...igaz h sokkal drágábbak is...de legalább nem kell venni újat minden hónapban
tunde20
Posts: 2
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 10:50 am

Re: Futócipő

Post by tunde20 »

Hát sajnos én már csalódtam egy-két márkában, pedig sokba kerültek. Úgyhogy már nem bízom meg minden drága márkában.
tandika
Posts: 4
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 10:41 am

Re: Futócipő

Post by tandika »

igen sajnos vannak olyanok amiknek csak a márkáját fizeted meg és egyáltalán nem bírják vagy kényelmetlenek...én most vadászok egy újat....majd írok ha lesz vmi fejlemény...addig is azért várom az ötleteket:)
reticintia
Posts: 2
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 9:55 am

Re: Futócipő

Post by reticintia »

Én csak is az Adidas-t vagy a Nike-t ajánlom ha minőségi sportcipőt akarsz venni !!!
tandika
Posts: 4
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 10:41 am

Re: Futócipő

Post by tandika »

én azért még megpróbálnám a középosztályos árkategóriát is...ott is lehet azért találni olyat ami tartós
reticintia
Posts: 2
Joined: 2011 Mar 29 Tue, 9:55 am

Re: Futócipő

Post by reticintia »

Hát nem tudom... én már csalódtam a középkategóriás cipőkben. De azért sok sikert hozzá.
Plevi
Posts: 1
Joined: 2011 Apr 02 Sat, 7:23 pm

Re: Futócipő

Post by Plevi »

Sziasztok
én is a többiekhez hasonló kérdéssel fordulnék mindenkihez.Én is most akarom beszerezni az első komolyabb cipőmet amit jelzem már régen meg kellett volna tennem, és az árakat elnézve nem bíznám a véletlenre.Amit most sikeresen kinéztem magamnak a Nike-nak a Lunarglide+2 , igyekeztem utána keresni na meg megkérdezni 1 pár hozzáértő embert de mikor a boltos azt mondja hogy vegyem meg....nem mindig hiteles.
Ezért kérdezném h aki ismeri vagy próbálta hogy neki hogyan szuperál.Napi szinten használnám, betonon és félmaraton maraton távolságokig.
Előre is köszi a segítséget.
Ovecskin
Posts: 1
Joined: 2011 Apr 10 Sun, 11:58 pm

Re: Futócipő

Post by Ovecskin »

Fekete-zöld Lunarglide 2 cipőm eladó !
44-es ( 10 ) Alig használtam, kb 5 * 4-5 km -t futottam benne.
Ár : megegyezés szerint !
email : ovecskin@gmail.com

HA valakinek kell külföldröl áron alul futó, vagy bármilyen cipő az irjon : ovecskin@gmail.com
SKAnita84
Posts: 1
Joined: 2011 Jun 07 Tue, 4:15 pm

Re: Futócipő

Post by SKAnita84 »

Sziasztok!Láttam, hogy volt olyan kérdés, hogy hol érdemes futócipőt venni. Nekem van egy márka, ami nagyon bevált.Ez a Merrell, igazából ezek nem konkrét futócipők, de mivel olyan a kidolgozása, így arra is tökéletesen alkalmas, sőt...Nálunk a családban mindenkinek ilyen cipője van még a gyerekeknek is.Nagyon kényelmes és egészséges, ez az ami miatt én minden ismerősömnek ajánlottam.Volt akinek nem tetszett a fazonja (mindenkinek más más tetszik), de erre én azt mondtam, hogy az egészséges tartás és a kényelem nem divat kérdése és arról nem is szólva, hogy egyre divatosabb kollekciókat adnak ki.Nézzetek utána,belvárosban van több boltjuk is, aki felpróbálja az egyből megérzi mi a különbség egy átlagos cipő és egy Merrell között. Honlapjuk, ha érdekel valakit, igen találó :) www.merrell.hu. Szép napot mindenkinek!
Richyke
Posts: 1
Joined: 2011 Jun 20 Mon, 11:22 am

Re: Futócipő

Post by Richyke »

Én is nagyon szeretem a Merrell cipőket,sokat járok focizni és kirándulni a gyerekekkel, nekik is azt vettem,mert hallottam, hogy nagyon egészséges,egyensúlyban tartja a gerincet meg kényelmes.Én is ajánlottam már minden barátomnak, többek közülük már vettek is és nagyon szeretik.
Post Reply