Hány éves koromig nyúlik az achilles ínam?

futás marathon running
Post Reply
Zsófia
Posts: 1
Joined: 2014 Oct 27 Mon, 8:47 pm

Hány éves koromig nyúlik az achilles ínam?

Post by Zsófia »

Sziasztok!
Úgy két éve lehetett, hogy megállapították feszes az achilles ínam. Azt mondták fél évig kell csinálnom. El is kezdtem mindig csináltam valameddig, ( a legtöbb 3 hónap volt ) de aztán mindig abba hagytam pár hétig. Most 2 hónapig nem csináltam megint elkezdtem és most már lesz elég akarterőm, hogy végigcsináljam. Tudni szertném hány éves koromig nyúlik az ínam? Az orvos azt mondta felnőtkoromig de nem tudna valaki évet mondani? Nem azért szeretném tudni hogy majd az előtt fél évvel elkezedjem hanem, hogy nincs túl késő-e mert már 15 éves vagyok.
McCullough
Posts: 1
Joined: 2021 Jun 07 Mon, 12:41 pm

Re: Hány éves koromig nyúlik az achilles ínam?

Post by McCullough »

I'm training for college cross country. I drive a truck for four hours a night (work) in work boots. The back of my ankle got gradually sore over the past few days. Yesterday, I took my long run off and biked to let it heal, it wasn't going away with running. Today is an off-day. I used a brace on and off for the past couple of days, have taken aspirin, iced it, and it still hurts at the apex of standing on my toes. Any idea how long this will take to heal/how to best heal it/how long I can rest without screwing over my tryout (track two mile in a little over 3 weeks)? I've read up on this quite a bit, but any advice you can offer will help. Thanks!



MyAARPMedicare Login
Post Reply