nike+

futás marathon running
Post Reply
Kopcsó
Posts: 2
Joined: 2010 Jan 12 Tue, 8:18 pm

nike+

Post by Kopcsó »

Sziasztok,
kezdőként motivációra és a teljesítményem ellenőrzésére lenne szükségem. Sokat hallottam a nike+ rendszeréről, kipróbálnám.
Kütyüm van, chippet veszek, de új cipőt nem akarok, mert jó a régi. Olvastam fórumokon (és már láttam is párat külföldi oldalakon), hogy lehet kapni többféle, fűzőre applikálható kis tasakot a chip biztonságos rögzítésére. Tudja valaki, hol lehet ilyet itthon beszerezni? Megköszönném az infót!
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: nike+

Post by Gabesz »

Helló Kopcsó, fb fórumon olvastam, hogy valaki kivágta a cipő belsejét és oda rakta az érzékelőt.

Gondolom a Shoe Pouch (for nike+ sensor) -ra gondolsz:
Image
5-10 dollár körül lehet az ára. van ahol 6 dollárt olvastam. Szerintem próbáld meg az Amazonon.
Bár azon se lepődnék meg, ha valamit összebarkácsolnál házilag.
Kopcsó
Posts: 2
Joined: 2010 Jan 12 Tue, 8:18 pm

Re: nike+

Post by Kopcsó »

Igen, leginkább erre gondoltam, bár létezik még jónéhány fajta. Persze, ha más lehetőség nincs, akkor jöhet az Amazon, csak mennyivel egyszerűbb lett volna besétálni egy üzletbe és megvenni...
A cipővagdosástól tartok egy kicsit. Egy ismerősöm belekaszabolt egy légkamrába a cipő talpában és felkeményedett a csuka.
Szóval ha más infó nem jön, marad külföld. Bosszantó, mert apróság.
Kösz Gabesz.
Baller
Posts: 2
Joined: 2010 Oct 04 Mon, 9:31 am

Re: nike+

Post by Baller »

Sziasztok!

Vettem egy nike sport kit csomagot ipod nano-hoz, az lenne a kérdésem, hogy az edzésprogram átvihető-e az ipod nanora?
A kérdés azért lényeges mert kezdő futó vagyok és a nike edzés program azt írja elő, hogy 3 percet fussak és 5-öt gyalogoljak.
Nekem elég furcsának tűnik hogy esetleg állandóan az órámat kell lesnem...
Logikus lenne ha az ipod figyelmeztetne a "ritmus váltásokra".
Szóval a konkrét kérdés, áttölthető a nike edzés program az ipodra? és ha igen akkor miként?

Választ előre is köszönöm.

Ui.: sajnos nem tudok angolul és a nike oldalán ezért nem tudtam információhoz jutni.
Ada
Posts: 1
Joined: 2011 Jan 21 Fri, 10:12 pm

Re: nike+

Post by Ada »

Én tavaly az Apple magyar oldaláról rendeltem egy karpántot az ipod nano-hoz, és a szettben volt egy tépőzáras, cipőfűzőre tehető sensor-tartó. Ma próbáltam ki először, de valami nem stimmel, mert a futógép szerint 4 km-t futottam, a nike+ szerint 1,7-et. Nem tudom mi lehet a gond, talán pont az hogy nem a cipő talpában van, és így tévesen mér...?!?
saboor
Posts: 1
Joined: 2015 Apr 15 Wed, 7:08 am

Re: nike+

Post by saboor »

Sárvári 12-24 órás futás és ultrafutás ismét jó volt.
Szőnyi Ferenc 231 kört futott és a lányok óriási meglepetéseket hoztak. Böszörményi Edit 177 kör, Balázs Erzsébet (berzsó) 150 kör és Bozót 147 kör.
12 órásoknál az elmúlt évben is jól szereplő Bene Ármin nyert 123 körrel és a lányoknál pedig Makai Viktória szerepelt kiválóan, akinek eddigi leghosszabb távja 6x kilométer volt és most 113 kört futott.
We are the leading the world in providing best http://www.esixsigma.co dumps Plymouth State University Best of luck.
Vcorner
Posts: 1
Joined: 2020 Sep 03 Thu, 6:51 pm

Re: nike+

Post by Vcorner »

I think amazon is a good option to buy online and get home delivery, also debit card generator provides you credit card for testing purpose you can get more information here on fake debit card generator with cvv
User avatar
Nochbesser
Posts: 1
Joined: 2021 Feb 08 Mon, 1:30 pm

Re: nike+

Post by Nochbesser »

What would you recommend: Nike+iPod Sports Kit or Garmin foot pod? Which one will be more accurate and precise showing the stats? I found a couple of European students who discussed the nike+ and said it was normally showing rather ok for about 4 miles only.
https://essays.agency research papers for sale by Asia Euro University students
Post Reply