Sportfórum olvasása - tipp

Post Reply
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Sportfórum olvasása - tipp

Post by Gabesz »

egy kis tipp:

Érdemes beregisztrálként olvasni a fórumot, ez esetben nyilvántartja a rendszer, hogy mi az amit már elolvastál.
A legközelebbi bejelentkezéskor pedig megmutatja, hogy mik az általad olvasatlan hozzászólások! (pirossal ikonnal jelzi a témát).
Hosszabb (több oldalas hozzászólásnál), pedig megjelenik egy link, hogy ugrás az első olvasatlan hozzászólásra!

Enjoy.. :smile
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Sportfórum olvasása - tipp

Post by Limonádé Joe »

Gabesz!
Nincs valahol olyan beállítási lehetőség, hogy az összes témánál a legfrisseb hozzászólások legyenek legfelül? Csak az egyes témáknál tudom egyenként beállítani?
Köszi.
LJ
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Csigusz
Posts: 8
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 3:20 pm

Re: Sportfórum olvasása - tipp

Post by Csigusz »

Limonádé Joe wrote:Gabesz!
Nincs valahol olyan beállítási lehetőség, hogy az összes témánál a legfrisseb hozzászólások legyenek legfelül? Csak az egyes témáknál tudom egyenként beállítani?
Köszi.
LJ
Felhasználói vezérlőpult -> Fórum beállítások -> Megjelenítési beállítások szerkesztése
(Ha nem ragaszkodsz kizárólag Gabeszhoz :smile )
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Sportfórum olvasása - tipp

Post by Limonádé Joe »

Csigusz wrote: Felhasználói vezérlőpult -> Fórum beállítások -> Megjelenítési beállítások szerkesztése
(Ha nem ragaszkodsz kizárólag Gabeszhoz :smile )
Csigusz!
Nem, nem ragaszkodom Gabeszhoz, nekem teljesen mindegy, hogy kitől kapom a megvilágosodást.
Köszönöm!
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
Post Reply