Javaslatok

User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Javaslatok

Post by Gabesz »

Ebben a topikban várom, hogy mit szeretnétek még látni a weboldalon.
Milyennek találjátok az új weboldalt.
Jónak találjátok -e, hogy itt is létre lett hozva egy topik vagy ez más sok(k). ;)
szeretnétek -e saját naptárat
stb.
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Javaslatok

Post by Limonádé Joe »

Gabesz!
Először is köszi a munkát, amit az oldal létrehozásába és fenntartásába fecölsz.
És a mai események tükrében úgy tűnik, nem gond, hogy van még egy fórum. Van hová áttelepülni. ;)

Kérdés:
Az oldal Firefox-szal és explorerrel is megy egyformán?

Üdv: LJ
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Limonádé Joe wrote: Kérdés:
Az oldal Firefox-szal és explorerrel is megy egyformán?

Üdv: LJ
Igen, mindkét böngészőbel egyformán megy. Én többnyire a firefoxot használom.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Javaslat:

Új funkciók: feliratkozás adott témára (válasz esetén mailt küld a rendszer)
Természetesen mindenki nyithat új témát.
User avatar
Manó
Posts: 19
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 4:05 pm
Location: Budapest
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Manó »

Gabesz, tényleg köszi ezt a fórumot, meg az oldalt is. Szuper.:)
Vannak dolgok, amiket egyedül nem lehet megcsinálni.

De legalábbis sokkal-sokkal nehezebb.
panferik
Posts: 12
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 7:00 pm
Contact:

Re: Javaslatok

Post by panferik »

Most, hogy átnéztem ide is írom nem csak Pü-ben!

Gabesz ez szuper!
Kicsit körülményes a képet feltölteni, de átlinkeltem a képen ONNAN és úgy fel tudtam tölteni. Ezt valahogy nem lehet megoldani, hogy a sajátgépről is lehessen?
"A halnak úszni, a madárnak repülni, az embernek futni kell." Emil Zatopek
User avatar
Csigusz
Posts: 8
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 3:20 pm

Re: Javaslatok

Post by Csigusz »

Gabesz!
Innen hogy tudok egyszerűen visszajutni a futas.net főoldalra? Gondoltam a futas.net logo visszavisz, de nem :cry:
User avatar
pitzi
Posts: 15
Joined: 2008 Jan 11 Fri, 8:05 pm

Re: Javaslatok

Post by pitzi »

Szia Gabesz!!!

nem tudom mennyire jó dolog, hogy mindenki nyithat uj témát! Nem kell fére érteni a dolgot, nem azt szeretném, hogy ne legyen sokrétű ez a fórum, inkább azt hogy ne vesszünk el a rengeteg témában. Kezdetben javasolnák pár központi témát és későbiekben szükség szerint bőviteni. Lehetne elvből megtartani az első két futófórumos témakört: Futásnet futófórum és a kezdők, csak hogy otthonosan érezzük magunkat, de ha esetleg direkt nem azt az utat kivánod folytatni, azt is megértem :D

Köszi
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Panferik és Csigusz, köszönöm a javaslataitokat! Megpróbálom megoldani!

Pitzi, a beírásod előtt is nagyon sokat gondolkoztam a témán! Nagyon jó a felvetésed!
Kicsit szokatlan ez a stílusszerkezet annak, aki még nem volt ilyen fórumon. Igazából a témák tagoltsága szabja meg, hogy mennyire vállik be és mennyire sikerül majd kialakítani, hogy önálló témákra mindig "Új témát" nyissunk és akkor nem kell mindenkinek végig olvasni az adott témát: például van egy verseny, ahová csak néhány ember megy el.
Másik példa : Kecskeméti fórumozok nyitnak egy új témát, amiben mindig megbeszélik, hogy mikor és hol futnak: a többséget lehet, hogy nem érinti, hogy épp 5-kor vagy 6-kor indulnak el viszont nekik nagy szolgálatot fog tenni! Felveszik a saját kedvenceikbe a témát és mindig megtalálják, még akkor is, ha már rég volt benne utoljára hozzászólás..
Biztos megtaláljátok majd előbb utóbb megtaláljátok majd az olyan apró jeleket, amiből tudni fogjátok majd, ha egy témát elolvastok-e vagy épp van benne új hozzászólás. Aktvív fórumok.. A kezdő topik létrehozása jó ötlet! Köszi!
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

cikkek

Post by Gabesz »

Cikkek, irományok, olvasmányok:

Ha valakinek van valami jó cikke vagy irománya esetleg linkjavaslata, az ne tartsa magában, tegye közkinccsé! :smile
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Javaslatok

Post by Limonádé Joe »

Gabesz!
Csütörtök este 20:53-kor volt egy olyan felhasználó, hogy Google [bot]. Ez nem valami rosszfiú?
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Limonádé Joe wrote:Google [bot]. Ez nem valami rosszfiú?
Nem, nem! Ez egy "gyári" a fórumba "beépített" felhasználó, a keresőmotorok ezzel a "usernévvel" járják be a fórumot és indexelik be a tartalmat,
hogy később a google-ba beírva megtaláld a tartalmat. Találkoztam már a Yahoo [bot] -tal is, csak az ritkábban jár erre. :)
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Ma három új "cikk" került fel a FutásNet-re, amelyet Kevin és Muhari Gábor követtek el!
Azért raktam idézőjelbe a cikk szót, mivel komoly tanulmányoknak is tekinthetőek, sok munkát és energiát fektettek bele és rengeteg hasznos info van benne.
Köszönet nekik!
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Javaslatok

Post by Limonádé Joe »

Az evős ivós topicban az egyik címben igények helyett igéylnek van. Gondolom a rendszergazdi bele tud nyúlni ?! :)
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Limonádé Joe wrote:Az evős ivós topicban az egyik címben igények helyett igéylnek van. Gondolom a rendszergazdi bele tud nyúlni ?! :)
Köszi, hogy észrevetted. Kijavítottam a beírásom.
Post Reply