Javaslatok

User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Javaslatok

Post by Limonádé Joe »

Gabesz! Inkább csak kérdés: Nagyon lassan jön be a fórum. Ez szerver oldali probléma lehet? (Abból gondolom, hogy a munkahelyemen a NIIF hálózatán keresztül kommunikálunk gigabites-üvegszálas kábelen és úgy is lassú :cry: )
Üdv: LJ
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Szolgáltatói adatbázis szerver + sávszélesség!
Magyar net szolgáltatók úgy spórolnak, hogy a tengerentúli sávszélességet full-ra kihasználják, azaz kevesebbet rendelnek, mint amennyi az adatfolyam igény, ezért aztán lassabban töltődnek le a "külföldi" oldalak.
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Javaslatok

Post by Limonádé Joe »

Gabesz!
Néztem ma a futás.net futónaptárát. A Tudás útja nov. 2-re van beírva, de egy héttel később (nov. 9) lesz a honlap szerint.
http://members.upclive.hu/poczik.balazs/index.htm

Üdv: LJ
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Javaslatok

Post by lbtibsz »

Úgy tűnik, hogy a nyári időszámításnak nem sikerült ide betörnie! :clap
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

viszont itt a nyár és most már jó az időzóna.. :)
no jól van, utánanéztem, hogy kell beállítani .. majd ősszel.
pamu
Posts: 1
Joined: 2011 Apr 19 Tue, 8:09 am

Re: Javaslatok

Post by pamu »

Sziasztok!

Jó lenne, ha lenne RSS, hogy az ember hírolvasóban is tudja követni a híreket...

Köszi!
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Szia Pamu, egy ideje már tervbe van véve valamilyen hír motor beüzemelése, szempont lesz az rss..
Köszönöm a javaslatot!
sztibi83
Posts: 2
Joined: 2011 Sep 05 Mon, 7:39 am

Re: Javaslatok

Post by sztibi83 »

Az oldal nagyon jó, és tetszik, hogy a mostani Nike félmaratonról is már nagyon hamar voltak fent képek. Annyi lenne a kérdésem, hogy van valami módja annak, hogy letöltsük azokat a fotókat, amiken rajta vagyunk?
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Javaslatok

Post by Gabesz »

Szia Tibi,

Amennyiben a kép felhasználása megfelel a felhasználási feltételeknek, akkor igen.
Ha nem sikerül küldj üzenetet itt fórumban ,írd meg az oldal(-ak) linkjét és elküldöm a képet az email címedre.
Sajnos nagyon elszaporodott, hogy lemásolják a képeket és mintegy sajátként megjelenítik, legyen az internetes oldal vagy nyomtatott sajtó..
ezért lett megnehezítve egy picit a kép másolása és kénytelen vagyok kisebb felbontásban közölni a képeket (a futók és az én szomorúságomra is).
Jah, írj beszámolót a fórumba és az előhívott fotót is megkapod! :smile

Üdv,

Gábor
sztibi83
Posts: 2
Joined: 2011 Sep 05 Mon, 7:39 am

Re: Javaslatok

Post by sztibi83 »

Szia Gábor!

Köszönöm a választ. Sajnos a kép letöltése kifog rajtam. Nem tudtam leszedni őket, így a b variációt venném igénybe, vagyis leírom melyik kéne :)
Itt vannak a linkjei:
http://www.futas.net/fotok/2011/budapes ... as-147.php
http://www.futas.net/fotok/2011/budapes ... as-146.php

Ha elküldenéd a mail címemre, nagyon megköszönném (szilagyi.tibi.83@gmail.com).

A beszámolón gondolkoztam, nem rossz ötlet, sok élményem/élményünk volt. Ha sikerült valami értékelhetőt összehozni, küldjük :)

Szia,
Tibi
Post Reply