Időpont: 2015. augusztus 30. vasárnap

Szervező: Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE
Telefon: 30/3476356 e-mail: tajfutas@freemail.hu

Helyszín: Veszprém, Betekints-völgy Kolostorok és kertek

Leírás: A terepfutó fesztivál különböző távjainak útvonala a Betekints-völgyben, a Gulyadombon, a Tekeres-völgy és a Csatár-hegy és a Séd-völgyében kerül szalagozással és irányító táblákkal kijelölésre.

Rajt: 2015. augusztus 30. (vasárnap) 9.00 óra, Betekints-völgyben a régi csónakázó tó és a Veszprémvölgyi apácák volt kolostorának romjai mellett.

Jelentkezés:
augusztus 30-án 7:30-8:30-ig Veszprémben a Betekints völgyben a régi vidámparki volt csónakázó tó mellett

5 és 10 km 1500 Ft/fő 2000 Ft/fő

Runcard kártyával rendelkezőknek augusztus 23-ig történő előnevezés esetén 500 Ft kedvezményt adunk a nevezési díjból.

Díjazás: Valamennyi teljesítő egyedileg festett kerámia emlékérmet kap. Azokban a kategóriában, amelyikbe legalább 5 előnevezés érkezik, az első három helyezettnek éremdíjazást a győztesnek tiszteletdíjat biztosítunk.

Időmérés: A versenyen a SportIdent elektronikus időmérő rendszert alkalmazzuk, akinek van saját dugókája, kérjük nevezéskor a dugóka számát adja meg! Akinek nincs, annak a helyszínen biztosítunk bérleti lehetőséget 300 Ft/db áron.

További információ: Hites Viktor tajfutas@outlook.hu, mobil: 30/3476356

A verseny napján azonos helyszínen kerül megrendezésre a Veszprémi Művelődési Központ családi napja.

Ellátás a célban: frissítő asztal és sütemény

Együttműködő partnereink: Keller cukrászat, Hotel Szépalma, Verga Zrt., Plasticor Kft., zoldbolt.hu, Veszprém megyei Tájfutó Szövetség, Rák-tanya, Erzsébet Vendégház Csesznek, Magyar Természettudományi Múzeum Bakonyi Természettudományi Múzeuma