XVI. Ózdi Hegyi Futóverseny

Leírás XVI. Ózdi Hegyi Futóverseny
2011. május 8. 10.00 óra
Verseny célja:
A hegyi futás népszerűsítése, lehetőség biztosítása megmérettetésre a nagyobb versenyek előtt.

11,4 km - előnevezés 1.500 Ft, helyszíni nevezés 2.500 Ft
A nevezés az általános és középiskolásoknak kiírt távon (3 km) ingyenes, de a nevezési lapot kérjük május 4-ig megküldeni.

Nevezés módja:
Előnevezés május 4-ig a kitöltött nevezési lap és a postai feladóvevény másolatának megküldésével az Ózdi Teknőc Futó Club részére (3600 Ózd, Nagyvölgyi út 91.) vagy 48/572-250 fax számra (átutalással az OTP 11734121-20030638 számlaszámra)

Helyszíni nevezés és rajtszám átvétel: 8.00 - 9.30-ig
Újváros Téri Általános Iskolában Ózd, Újváros tér 1.

Rajt:
21 és 11,4 km - 10.00 óra
3 km - 10.15 óra
óvodásoknak 300 m - 10.20 óra

Díjazás:
A 21 km Tóth Gyula Emlékverseny, melynek győztese különdíjban részesül.
A 21 km és 11,4 km női, férfi abszolút kategória győztesei serleget, oklevelet és ajándékot kapnak.
A legidősebb női és férfi versenyző Tóth Tibor (korábbi hegyi futóverseny győztese) által felajánlott különdíjban részesül.

Az OTP Bank Rt. Észak-magyarországi Régió különdíjat ajánlott fel egy óvodás, egy iskolás részére, melyet a helyszínen sorsolunk ki. A felnőtt kategóriában a legjobb ózdi versenyző kapja az OTP különdíját.
35 év feletti nők és 40 év feletti férfiak - 10 évenként - korcsoportos győztesei díjazásban részesülnek.

Az általános és középiskolások I-III. helyezettjei korcsoportonként és nemenként érem díjazásban részesülnek.