Milyen "nehéz vezetés" károsítja az autóját?

Kerékpár versenyek és túrák
Post Reply
klwein
Posts: 1
Joined: 2021 Dec 30 Thu, 2:29 pm

Milyen "nehéz vezetés" károsítja az autóját?

Post by klwein »

Feltéve, hogy helyesen vezet és vált, mit tehet, ami károsíthatja a motorját? Milyen lendületes vezetés vezethet kárhoz, és meddig lehet így vezetni?

Ismerek olyan srácokat, akik csak keményen hajtanak, miközben félek az egymást követő fokozatokat a piros vonalra tolni. Tudom, hogy a fordulatszám-határolók azért léteznek, hogy megakadályozzák, hogy megölje az autóját, és még akkor is csak ott kell ülnie a piros burkolaton, de továbbra is csak azon tűnődtem, mik a biztonságos korlátozások. cinema hd
apkvision
Posts: 1
Joined: 2022 Apr 22 Fri, 11:37 am

Re: Milyen "nehéz vezetés" károsítja az autóját?

Post by apkvision »

klwein wrote: 2021 Dec 30 Thu, 2:32 pm Feltéve, hogy helyesen vezet és vált, mit tehet, ami károsíthatja a motorját? Milyen lendületes vezetés vezethet kárhoz, és meddig lehet így vezetni?

Ismerek olyan srácokat, https://apkvision.net/ akik csak keményen hajtanak, miközben félek az egymást követő fokozatokat a piros vonalra tolni. Tudom, hogy a fordulatszám-határolók azért léteznek, hogy megakadályozzák, hogy megölje az autóját, és még akkor is csak ott kell ülnie a piros burkolaton, de továbbra is csak azon tűnődtem, mik a biztonságos korlátozások. cinema hd
További frissítés?
leorasy89
Posts: 2
Joined: 2022 May 19 Thu, 5:42 am

Re: Milyen "nehéz vezetés" károsítja az autóját?

Post by leorasy89 »

Ha nem tartja be az alapvető karbantartási feladatokat, például olajcserét, levegőszűrő cserét stumble guys, üzemanyagszűrő cserét vagy rendszeres ellenőrzést a folyadékszintekre, a jármű teljesítménye és tartóssága csökkenhet.
Post Reply