A kerékpározás megmentette az életemet!!!

Kerékpár versenyek és túrák
Post Reply
blackyman7
Posts: 4
Joined: 2020 Apr 22 Wed, 9:25 am

A kerékpározás megmentette az életemet!!!

Post by blackyman7 »

Röviden, néhány hete közel voltam az öngyilkossághoz. Nem volt spontán döntés, egyszerűen nem láttam más utat. Szerencsére van egy barátom, aki megmentett. Noha abban az időben semmiféle megtakarítást nem akartam, tényleg nem adott sok választást. És az ő és családja támogatásával (soha nem volt családomról beszélni, tehát eddig még nem tudtam, hogy egy hatalmas dolog a család) - lassan rendezem az életem.

Azóta kerékpárokat vásároltak és kölcsön vettek nekem. Nagyon régi, még elülső felfüggesztéssel sem rendelkezik. De ez nem számít. Régóta nem lovagoltam, de amint felálltam az ülésre, nagyszerűen éreztem magam. Szinte minden nap 20–40 km-t (12–24 mérföld) haladok, nincs kifogás, és megpróbáltam formába kerülni, mivel az elmúlt hónapokban nagyon sok súlyt szereztem. És bármit és mindent fotózok az út során (egy újabb rég elveszett és újra felfedezett szenvedélyem).

Régebben volt egy speciális kamrám. Ez volt a legjobb bicikli, amit valaha is birtokoltam, imádtam. Sajnos el kellett adnom. Most óriási motiváció számomra, hogy keményen dolgozzak és új kerékpárt vásároljak a Specialized-től, talán még a Camber-től is.

Utáltam élni, de a kerékpározás lehetővé teszi, hogy életben érezzem magam, és valóban élvezhessem az életet, amit én sokáig nem tudtam csinálni.

Csak azt hittem, megosztom.https://solitaire.onl/ https://9apps.ooo/
john45
Posts: 1
Joined: 2021 Aug 31 Tue, 1:28 pm

Re: A kerékpározás megmentette az életemet!!!

Post by john45 »

I'm too addicted to gaming and I got fatty but now I'm doing cycling daily. I'm getting healthy.

regards
technologywell
Jerald2
Posts: 1
Joined: 2021 Oct 12 Tue, 11:44 am

Re: A kerékpározás megmentette az életemet!!!

Post by Jerald2 »

Cycling Has Saved My Life' How Riding On Two Wheels Helps Improve Mental Health. : Amy Packham found cycling helped her de-stress, but for others it can even be a lifeline. “Cycling has saved my life.

official site
lordgk
Posts: 1
Joined: 2022 Mar 13 Sun, 11:46 am

Re: A kerékpározás megmentette az életemet!!!

Post by lordgk »

My fav game is GTA 5 and get it from play store.. :D :D
Post Reply