Mennyit költött az első országúti kerékpárjára? Megérte? Sajnálja?

Kerékpár versenyek és túrák
Post Reply
CarsonGrey
Posts: 3
Joined: 2020 May 22 Fri, 2:18 pm

Mennyit költött az első országúti kerékpárjára? Megérte? Sajnálja?

Post by CarsonGrey »

Egy ideje eléggé lelkes hegyikerékpár vagyok. Elkezdtem egy 400 dolláros 820-as túrát, és imádom! Ez volt a legolcsóbb új kerékpár, amelyet megtaláltam, és tudásom szerint (kissé gyakran motorozom, de korántsem vagyok remek: P) Nem hiszem, hogy hamarosan szükségem lenne frissítésre.

Az utóbbi időben azonban lenyűgözött az ötlet, hogy belekezdjek a kerékpár-csomagolásba és a túrába. Azt hiszem, szeretnék legközelebb murvás biciklit vásárolni, de nem vagyok biztos abban, hogy mennyit költsek. A kerékpárok hatalmas választékában forog a fejem. Tudom, hogy a jelenlegi költségvetésemmel legfeljebb 2000 dollárt kellene költenem, de jól tudom, hogy a ~ 1200 dolláros tartományban van néhány tökéletes lehetőség. Azt hiszem, a sokoldalúság miatt rengeteg hasznot tudnék szerezni egy kavicsos kerékpárból, de kissé szakadt vagyok, mire kellene költenem a pénzemet.

Tapasztalata szerint drágább kerékpár vásárlása volt érdemes? Nem bizonyult ilyen jó lehetőségnek az olcsózás? Minden útmutatást vagy bölcsességet nagyra értékelünk!
NAnna
Posts: 1
Joined: 2021 Dec 07 Tue, 12:58 pm

Re: Mennyit költött az első országúti kerékpárjára? Megérte? Sajnálja?

Post by NAnna »

CarsonGrey wrote: 2020 Nov 24 Tue, 11:40 am Egy ideje eléggé lelkes hegyikerékpár vagyok. Elkezdtem egy 400 dolláros 820-as túrát, és imádom! Ez volt a legolcsóbb új kerékpár, amelyet megtaláltam, és tudásom szerint (kissé gyakran motorozom, de korántsem vagyok remek: P) Nem hiszem, hogy hamarosan szükségem lenne frissítésre.

Az utóbbi időben azonban lenyűgözött az ötlet, hogy belekezdjek a kerékpár-csomagolásba és a túrába. Azt hiszem, szeretnék legközelebb murvás biciklit vásárolni, de nem vagyok biztos abban, hogy mennyit költsek. A kerékpárok hatalmas választékában forog a fejem. Tudom, hogy a jelenlegi költségvetésemmel legfeljebb 2000 dollárt kellene költenem, de jól tudom, hogy a ~ 1200 dolláros tartományban van néhány tökéletes lehetőség. Azt hiszem, a sokoldalúság miatt rengeteg hasznot tudnék szerezni egy kavicsos kerékpárból, de kissé szakadt vagyok, mire kellene költenem a pénzemet.

Tapasztalata szerint drágább kerékpár vásárlása volt érdemes? Nem bizonyult ilyen jó lehetőségnek az olcsózás? Minden útmutatást vagy bölcsességet nagyra értékelünk!
AKad badi ya bhesh. ez tökéletes válasz.
Post Reply