Van még valakinek problémája az udvarias illesztőprogramokkal?

Kerékpár versenyek és túrák
Post Reply
Birdie1
Posts: 1
Joined: 2021 Jan 27 Wed, 4:27 pm

Van még valakinek problémája az udvarias illesztőprogramokkal?

Post by Birdie1 »

Nagyra értékelem az érzelmeket és mi nem, de jobban szeretném, ha az emberek úgy bánnának velem, mint egy másik járművel, és nem állnának meg, integetnének át, vagy nagyon bepisilnék, ha nem megyek, és inkább megvárom a soromat. Néhány héttel ezelőtt egy zsaruval kapcsolatban feltettem egy kérdést, hogy nem használok-e kereszteződést, mert néhány sofőr úgy döntött, hogy megáll és feltartóztatja a forgalmat, hogy keresztülhúzza. Ha megállok egy kereszteződésben, hogy megvárjam a forgalmat, ne állj meg, és intess át, kezelj úgy, mintha más járművet kezelnél, és továbbmennél, és én csak átmegyek, amikor már világos számomra.
Wise5898
Posts: 1
Joined: 2021 Jul 01 Thu, 9:19 am

Re: Van még valakinek problémája az udvarias illesztőprogramokkal?

Post by Wise5898 »

Everyone who's out there sharing American roadways has their own list Letting other drivers know your intention to merge or turn is not only the courteous thing to do, it's also safer. or smoke or otherwise ingest marijuana and drive.

our sainburys
wiliken
Posts: 1
Joined: 2022 Jan 24 Mon, 7:54 am

Re: Van még valakinek problémája az udvarias illesztőprogramokkal?

Post by wiliken »

Néhány héttel ezelőtt egy zsaruval kapcsolatban feltettem egy kérdést, hogy nem használok-e kereszteződést, mert néhány sofőr úgy döntött, hogy megáll és feltartóztatja a forgalmat, hogy keresztülhúzza.
Post Reply