Első országúti kerékpárral kapcsolatos kérdéseket keresek

Kerékpár versenyek és túrák
Post Reply
pelki
Posts: 1
Joined: 2021 Sep 30 Thu, 9:06 am

Első országúti kerékpárral kapcsolatos kérdéseket keresek

Post by pelki »

Nemrég kezdtem bele a kerékpározásba az elmúlt évben, és nyáron hetente párszor ingázom dolgozni, hétvégén pedig hosszú utakra. Lenne néhány kérdésem az országúti kerékpárokkal kapcsolatban, remélem, ez a megfelelő hely. :)

Jelenleg egy hibrid, trek fx-3-as ingázó biciklim van, de úgy érzem, hogy 10 mérföld felett bármi többet vesz ki belőlem, mint reméltem. Bár a beléptető országúti kerékpárok csak 3 kilóval könnyebbek. Valóban ennyi különbség van köztük? Van még egy nagy különbség a hibridek és az országúti kerékpárok között, amelyek hiányoznak, és amelyek mindent applinked megváltoztatnak?

Valami jó javaslat az 1200 dollár alatti országúti kerékpárokkal kapcsolatban az induláshoz?
Schneiderfurt
Posts: 1
Joined: 2021 Dec 17 Fri, 9:02 am

Re: Első országúti kerékpárral kapcsolatos kérdéseket keresek

Post by Schneiderfurt »

Az utóbbi időben azonban lenyűgözött az ötlet, hogy belekezdjek a kerékpár-csomagolásba és a túrába. Azt hiszem, szeretnék legközelebb murvás biciklit vásárolni, de nem vagyok biztos abban, hogy mennyit költsek. A kerékpárok hatalmas választékában forog a fejem. Tudom, hogy a jelenlegi költségvetésemmel legfeljebb 2000 dollárt kellene költenem, de jól tudom, hogy a ~ 1200 dolláros tartományban van néhány tökéletes lehetőség. Azt hiszem, a sokoldalúság miatt rengeteg hasznot tudnék szerezni egy kavicsos kerékpárból, de kissé szakadt vagyok, mire kellene költenem a pénzemet. Lite Blue Usps
leorasy89
Posts: 2
Joined: 2022 May 19 Thu, 5:42 am

Re: Első országúti kerékpárral kapcsolatos kérdéseket keresek

Post by leorasy89 »

Csodálatos a bejegyzés ezen a fórumon, nagyon hasznos számomra. Eltölthet egy kis időt 2048 cupcakes és fnaf 2 játékokkal
Post Reply