Térd külső oldali fájdalma

futás marathon running
Post Reply
Futó_Dóri
Posts: 1
Joined: 2018 Jun 11 Mon, 4:34 pm

Térd külső oldali fájdalma

Post by Futó_Dóri »

Sziasztok!

2 eve futok hosszutavon, napi 10-15km-eket, felmaratonokra is jarok. Eddig semmi problemam nem volt, de masfel hete futas utan elkezdett fajni a jobb terdem kulso resze, es azota bar mar javult(eleinte mindig fajt, mostmar csak ha kimondottam futni probalok vele), a fajdalom mindig ujra jelentkezik ha futni probalok.
Mas is tapasztalt mar ilyet? Mi lehet ez? Mit lehet tenni ellene?
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Térd külső oldali fájdalma

Post by Gabesz »

Szia Dóri! Esetleg ezt olvasd el: Iliotibiális (IT) szalag szindróma
Nekem egyszer volt túlterhelés miatt. Az átlagosnál hosszabb távot kerékpároztam és megfájdult közben.. , fájós lábbal kellett hazatekernem.
Évek múlva és éreztem. Szóval most óvatosan terhelném.. Üdv, Gábor
Sima78
Posts: 2
Joined: 2020 May 29 Fri, 9:11 am

Re: Térd külső oldali fájdalma

Post by Sima78 »

Sziasztok. Nekem a trénerem azt javasolta, h erősítsem azokat az izmokat. Nekem is jelentkezett ez a probléma. Amióta edzek rájuk nem fáj.
leonelrupp
Posts: 1
Joined: 2021 Nov 02 Tue, 6:16 am

Re: Térd külső oldali fájdalma

Post by leonelrupp »

Gabesz wrote: 2018 Jun 11 Mon, 7:25 pm Szia Dóri! Esetleg ezt olvasd el: Iliotibiális (IT) szalag szindróma slope game online
Nekem egyszer volt túlterhelés miatt. Az átlagosnál hosszabb távot kerékpároztam és megfájdult közben.. , fájós lábbal kellett hazatekernem.
Évek múlva és éreztem. Szóval most óvatosan terhelném.. Üdv, Gábor
Köszönöm szépen
Antonio48
Posts: 1
Joined: 2021 Nov 16 Tue, 8:09 am

Re: Térd külső oldali fájdalma

Post by Antonio48 »

Everything is very open with a clear description of the issues. It was truly informative. Your website is very helpful.TelltheBell Many thanks for sharing!
Post Reply