Vádli probléma

futás marathon running
Post Reply
Pompol
Posts: 1
Joined: 2018 Aug 08 Wed, 10:38 am

Vádli probléma

Post by Pompol »

Sziasztok.
A Night Run előtt másfél héttel munka közben nagyon meghúzódott a vádlim.Úgy éreztem javult s nem akartam kihagyni a versenyt.A harmadik kört már fájdalmakkal fejeztem be.
Vasárnap óta pihentetem,lassan javulgat.Egy hónapom van a Füredi félmaratonra.Tanácsot kérnék a gyorsabb gyógyulásra(ha van ilyen).Azt hogy kihagyom elképzelhetetlen,már ez a futás nélküli hét is depissé tesz.
Köszönöm
pi70
Posts: 1
Joined: 2017 Feb 02 Thu, 1:55 pm

Re: Vádli probléma

Post by pi70 »

Az izomgörcsöt orvosolni lehet, saját magad által. Mégpedig: a begörcsölt láb lábfejét ( akár erősen is) magad felé kell feszíteni. A pozíció, ahogyan csináld, az lehet álló helyzetben is, de fekvő helyzetben is. Jó esetben néhány perc után abbamarad a fájdalom.
lunaayres
Posts: 1
Joined: 2021 Mar 17 Wed, 4:22 am

Re: Vádli probléma

Post by lunaayres »

pi70 wrote: 2018 Oct 19 Fri, 6:15 pm Az izomgörcsöt orvosolni lehet, saját magad által. Mégpedig: a begörcsölt láb lábfejét ( akár erősen is) magad felé kell feszíteni. A pozíció, ahogyan csináld, az lehet álló helyzetben is, de fekvő helyzetben is. Jó esetben néhány perc után abbamarad a fájdalom.
Köszönöm szépen
Fiore15
Posts: 1
Joined: 2021 Apr 20 Tue, 7:08 am

Re: Vádli probléma

Post by Fiore15 »

Szeretem olyan blogokat látni, amelyek megértik az ingyenes minőségi erőforrás biztosításának értékét.
Post Reply