Terep futócipőt keresek nagy súlyra, pronáló lábra

futás marathon running
Post Reply
Vox
Posts: 1
Joined: 2020 Oct 01 Thu, 11:36 am

Terep futócipőt keresek nagy súlyra, pronáló lábra

Post by Vox »

Sziasztok!

Cipőt keresnék terepfutáshoz, kocogáshoz széles lábfejre, pronáló boltozattal, 120 kg súlyra.
Ami eddig maximálisan bevált, az az "Adidas Nova Stability M" futócipő volt, ezt évekig nyűttem, de elnyűttem. Sajnos évek óta kifutott, használtan sincs már szinte sehol.

Valami ehhez hasonló adottságokkal rendelkező cipőt szeretnék, ami a méreteimhez megfelel. Az Adidas jelenlegi overpronation futócipő skálája (Pulseboost, Senseboost, Ultraboost) nem igazán bizonyultak kényelmesnek, de még az előző Supernova széria sem.

A fent említett Adidas Nova Stability M mellett ami még kényelmes volt hosszú távra is, az az "Asics Gel-FujiTrabuco 4", ezzel Kinizsiztem is, de egy 30-40 ezres terepfutó cipőtől azt nem fogadom el, hogy olyan silány anyagból készül a belső szövet, hogy 2 hét után már ki is lyukad a sarokrésznél mindkét cipőben a súrlódástól (míg az Adidas 6 évig bírta rajtam és még most sem lyukas a sarkánál, csak elvált a ragasztó több helyen).

Tehát szeretnék kérni ajánlásokat Tőletek a fenti paramétereimnek megfelelő futócipőre.
Előre is köszönöm a segítséget!
Post Reply