Tóparti Futóparti

futás marathon running
Post Reply
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

Kerüld meg a tavat! :thumbup


2008. április 6-án kerül megrendezésre a III. Tóparti Futóparti a Velencei-tó körül!

Kérdéseket, ötleteket és kívánságokat küldjetek!
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

RókaLaci képei a 2007-es Tóparti-Futópartiról:

Távfutóművek fotóportálja
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

- Többen kérdezték (elsősorban futók családtagjai), hogy lehet-e kísérni kerékpárral.
Kísérnének futó társaik mellet közös családi programkeretében.

- Lehet, a KRESZ betartásával. :smile

Megjegyzés: Egyébként is többnyire kijelölt kerékpárutakon futunk. ;)
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

március 26-ig 233 futó jelentkezett 63 városból.
Részletesebben: innen jönnek futók.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

és megvolt a futórendezvény! :cheers :holiday
252 induló volt, ez a hivatalos adat! Ez legalább 110-el több, az előző futóparti résztvevőinek számánál!
Ajanó és családja , valamint a lelkes segítők sikeresen helytálltak és profin (na ezt a nagyképűnek tűnő jelzőt a visszajelzésekből vettem) lebonyolították a III. Tóparti-Futópartit.

Nagy-nagy köszönet a rendezvény tamogatóinak és tombola nyereményeket felajánlóknak is!

Remek volt a hangulat és szuperek voltak a sütik, amit mind-mind a futóknak köszönhetünk, akik eljöttek!

Bejött Ajanó kiírása: ez a nap valóban a futás szerelmeseié!

Nézzünk e napon az aszfalton kívül egymásra is…!!! :hug
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Velencei-tó kör futás

Post by Gabesz »

Ajanó levele:
Szia Mindenkinek!

Velencei-tó kör futás

Rendben. Akkor fussunk újra egy közöset! Közkívánatra –na jó, egy „kicsit" nekem is hiányoztok- szeptember 21-én Velencei-tó Kör! (A tavaszi Tóparti-Futópartihoz hasonlóan ez „már" a harmadik lesz!!)
Rajt-cél:
(a már megszokott helyen) az agárdi szabad strand nagy parkolója Szerintem induljunk 10-kor. Táv: 28km (egy kicsit kerekítve)

Hogy mire számíthattok!?
Először is ránk, házigazdákra, de nagyon. Aztán: Aki autóval jön, ingyen parkolhat. Bízom benne, hogy kinyitják majd nekünk a közeli illemhelyet, ahol, ha szükséges öltözködni is lehet. Tudjátok melyikről van szó.
Frissítés!!!
Szeretném, ha mindenki maga gondoskodna róla. Nem merem megígérni, hogy körbe ott tudunk lenni. Az északi parton, négy kúton is lehet kulacsokat utántölteni. Természetesen az ügy még képlékeny. Kísérő autókból is megoldható a dolog, mint tavaly. Az én kis Párom jóvoltából egy mozgó büfé már adott. Ha esetleg tudnátok még egy-két kocsival besegíteni, akkor nagyobb esélye volna, hogy mindenki legalább kétszer hozzáférjen majd a kánaánhoz. (ami ugye csak akkor valósulhat meg, ha előkerülnek majd a „batyuk"!!!) Természetesen a kör végén jöhet majd a már megszokott közös dőzsölés!! (Persze, ha marad mit bedőzsölni….)

Jaj! Majd elfeledtem! Nem lesz nevezési díj, hangosítás, rajtkapu, póló, belépő a fürdőbe és érem sem! Valamint nem lesznek km. és útvonaljelzések. Nem lesz semmi!!!
(De, azért szerintem nem lesz semmi!!)
Viszont, remélhetően lesz újra egy jó napotok és a gyűjtésbe 28 kilométeretek. Természetesen, ha sokan leszünk, akkor ismét bevállalom a „záróbusz" szerepét, hogy szükség esetén tudjak segíteni.
Kérlek, mérlegelj és dönts a fent leírtak alapján!! Akkor találkozzunk szept. 21-én!
Üdv.
Pók János
(Janó, ajanó)

(Ha esetleg kérdés volna: pokjano@gmail.com ill. 30/636-9906) Jaj! Egy egyszerű „jövökkel" kérlek, jelezzetek nekem, hogy tudjam kb. hány főre számíthatok. (Nehogy a rend éber őrei belénk kössenek egy nagyobb létszám esetén.)
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Tóparti Futóparti

Post by lbtibsz »

Szia Gabesz!

Tudod, hogy én mindig figyelek!
A benvezettek között van 15 székesfehérvári és 1 székesfehérvvári.
Ja, és nem találom a saját nevemet sem! Mi? Hogy még nem is neveztem? Na, most pótolom.
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Tóparti Futóparti

Post by lbtibsz »

A saját hiányomat megszüntettem (vagy ilyesmi). :D
Viszont a lista vége tájékán (alulról a 4.-5. név tájékén) mint ha valaki duplán szerepelne. :?:
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

Tibi, köszi az észrevételt!
Egyik futótársunk kétszer nevezett: második nevezésnél megadta az egyesületet is. :)
Ezeket ajanóval ki szoktuk javítani.., most hogy szóltál, hamarabb! :)
Köszi! Tavaly ilyenkor még nem sok nevezettünk volt, igaz kevesebben ismerték a honlapot és nagyon sokan a Pécs-Harkányi szórólapozás után jelentkeztek! :)
Idénre nem terveztünk be nagy marketinget, Janóval úgy gondoljuk a visszajelzések alapján, hogy aki tavaly vagy azelőtt volt az idén is eljön, mert jól érezte magát! :)
Sokkal nagyobb tömeget pedig nem is akarunk, mert elvesztheti "családias" hangulatát!
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Tóparti Futóparti

Post by lbtibsz »

Hö-hö.
A Székesfehérvvárt (két "v" betűvel még nem javítottátok (Gyurisits Zorannál) :evil:
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

Gyorsan javítottam! :)

Mármint azután, hogy szóltál, mert hát nem tűnt fel... :roll:
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Tóparti Futóparti

Post by Gabesz »

Ajanó ismét alkotott, az adó 1%-át felajánlhatjuk a Tóparti-Futópartik (Velencei-tó kör futás) megrendezéséhez.
Részletek:
Rendelkezés az adó 1 % -ról.

A támogatók által felajánlott összeg egyre kevesebb a növekvő létszámhoz, viszont az ingyenességet továbbra is tartani szeretnénk,
ezért nagyon köszönjük mindenkinek, aki rendelkezik az adójának 1 százalékáról!
Post Reply