Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

futás marathon running
Post Reply
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Limonádé Joe »

Téli, nyári futócuccok, kiegészítők. És hogy valami hasznosat is mondjak, február 27-től a Tchibo shopban ismét sportcuccok lesznek kínálaton, köztük futáshoz is alkalmas darabokkal.
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Gabesz »

egy chip? egy stopper óra? esetleg egy gps-es ? vagy talán egy spuri zokni?
:study
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Limonádé Joe »

Gabesz wrote:egy chip? egy stopper óra? esetleg egy gps-es ? vagy talán egy spuri zokni?
:study
Ez mind belefér! Sőt! Ha van valahol akciós futócucc, anélkül, hogy reklámnak tekintenénk, megnevezzük a márkát és a helyet, ahol vettük.
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
lorkaa
Posts: 1
Joined: 2008 Jul 18 Fri, 8:45 am

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by lorkaa »

Sziasztok!

Kicsit bajban vagyok és ezért írok ide, a segítégeteket szeretném kérni és minden lehetőséget megragadok arra , hogy megoldjam. 20 éves vagyok és hegyikerékpározom (cross country szakágban) 7 éve versenyszerűen. Isostar izotóniás italport ittam jó egy fél évig betáraztam magamnak jól belőle, ez hiba volt mert idén kisebb sérülés miatt már nem versenyezhetek és most van fölösleges 8 dobozom original, narancsos ízesítésben, 400g-os amit szeretnék eladni 2400 Ft/ darabjáért. Ha bárkinek felkeltettem az érdeklődését nyugodtan írhat mailt a lorkaa@vipmail.hu mail címre.
Köszönöm a segítségeteket előre is!
Minden olyan fórumra felteszem ezt, ahol tudom ,hogy fogyaszthatnak ilyet esetleg sportolók.

Üdv; Lorka
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Limonádé Joe »

Lehet, hogy csak én vagyok tudatlan és nem ismertem a márkát aminek reklámot akarok csinálni: Nevezetesen a Helly Hansen. Nemrég vettem egy vízlepergető széldzsekit. Valami csoda. Nem tartja bent az izzadtságot viszont nem ázik be. Volt a boltban (Pandorf outlet) téli aláöltözet is, sajna nem vettem, de januárban, amikor lesznek a leárazások biztos jobban körülnézek. Valahol olvastam (talán az index futóbolondoknál), hogy kajakosok is előszeretettel hordják a cuccokat. Elég meleg, gyorsan szárad.
Ha van valakinek tapasztalata - kérem írjon!
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Gabesz »

Limonádé Joe wrote:Lehet, hogy csak én vagyok tudatlan és nem ismertem a márkát aminek reklámot akarok csinálni: Nevezetesen a Helly Hansen. Nemrég vettem egy vízlepergető széldzsekit. Valami csoda. Nem tartja bent az izzadtságot viszont nem ázik be. Volt a boltban (Pandorf outlet) téli aláöltözet is, sajna nem vettem, de januárban, amikor lesznek a leárazások biztos jobban körülnézek. Valahol olvastam (talán az index futóbolondoknál), hogy kajakosok is előszeretettel hordják a cuccokat. Elég meleg, gyorsan szárad.
Ha van valakinek tapasztalata - kérem írjon!

Honlapuk még "feltöltés alatt", biztos még csak most kezdtek el árusítani az országunkban.
baracell
Posts: 1
Joined: 2008 Oct 29 Wed, 2:07 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by baracell »

Kedves Joe,
ennek a márkának a nevét már elég régóta ismerik az élsportolók,és szerencsére már mindenki meggyőződhet a kiváló minőségéről,uis egyre több boltban lehet kapni nálunk is(pl:Mountex,Dockyard,westend márkabolt stb). Én futáshoz,kerékpárhoz és túrázáshoz használom az aláöltözetet,és bátran ajánlom,mert tökéletes választás,az izzadtságot hatékonyan elvezeti,és nagyon gyorsan szárad.Fiogyeld a híres LIFA csíkokat a cuccokon,ha olyat veszel,nem csalódsz!
Igen,a magyar kajak-kenu válogatott is iylenben versenyez,kivéve pl Olimpia,ahol adidasban kell lenni...
Pocokharcsa
Posts: 5
Joined: 2008 Sep 07 Sun, 6:05 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Pocokharcsa »

Sziasztok!
Tudnátok javasolni valami olyan cuccot amit esőben és szélben is könnyen tudok használni futások során. Van jó kis hosszú futórucim. Sajnos eső esetén átázik, szélben pedig nem éppen kedvező, mert az izzadságot mégis csak kifelé vezeti és megfázom így. Ezt sajnos sikeresen már kitapasztaltam. A hiden nem okoz gondot. Az eddigi széldzsekim pedig csak egy egyszerű volt és abba mindig csak bemelegedtem és befülledtem. Segítségeteket előre is köszönöm.
Pocokharcsa
icu
Posts: 9
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 10:02 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by icu »

Szia Pocokharcsa!
Én tavaly vettem egy Kalenji futókabátot a Decathlonban. Használtam már több órás szemerkélő esőben is és egészen száraz maradtam. Levehető az ujja, mellényként is használható. Viszont ha nem hidegben, vagy esőben használom, akkor túl meleg tud lenni. De összességében nem bántam meg, hogy megvettem. De nem tudom, hogy ezt a fajtát lehet-e még kapni.(szürke az alapszíne, rózsaszínes betétekkel, kapucnija is van.)

Icu
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Limonádé Joe »

Én egy Kilimanjaro márkájú kabátot vettem. Szemerkélő esőben, szélben nagyon jól megállja a helyét, bár nem volt óccsó, de a 2006-os BP Maratonon kapott Hervis utalvánnyal és leértékelve belefért a költségvetésbe. Érdemes továbbá a Helly Hansen márkát keresni. Profi outdoor cuccok. Sajnos az áruk is elég jó, bár a pandorfi outlet centerben az itthoni árak 50-80%-ért meg lehet kapni. Pláne, ha sikerül kifogni a leárazás leárazását. Szerintem januárban ki fogják szórni az idei őszi-téli kollekciót.
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
freddy
Posts: 1
Joined: 2008 Dec 08 Mon, 2:13 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by freddy »

Nekem vagy egy GPS-es futóórám, ha érdekel valakit: Garmin Forerunner 205. Nagyon szuper!!! 5-ször futottam vele, de lecserélem pulzusmérősre. Szóval baráti áron megválnék tőle...
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by Limonádé Joe »

Nem reklámozni akarok, de a parndorfi Nike outletben 8 Eu rövid ujjú és 15 Eu a hosszú ujjú futópóló. Nike Air Structure Triax 11 56-80 Eu között. A 42, ; 42,5 illetve a 45-ös méret olcsóbb, a 44 és 44,5-ös 80 Eu. Ez még a mai 266-267 Ft-os árfolyamon is kb 7-8 ropival olcsóbb, mint itthon!
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
chichi
Posts: 1
Joined: 2009 Jan 06 Tue, 4:26 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by chichi »

Én imádom az urbanTool sportHolster táskámat, van hátul zsebe zenelejátszónak, meg más zsebek többi cuccomnak :smile
garmin410
Posts: 1
Joined: 2011 Oct 31 Mon, 5:07 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by garmin410 »

Helló, van egy eladó, bontatlan Garmin 410-em, pulzusmérős, beltérben is használható!
http://www.expressz.hu/sport/futas/egye ... -28622373/
cashpoint
Posts: 1
Joined: 2011 Nov 22 Tue, 9:32 pm

Re: Minden, ami a cipőn kívül a futáshoz kellhet

Post by cashpoint »

Sziasztok!

Tudtok valami térdmelegítőről futáshoz? Ilyen hidegben mindig fáj a térdem és szerintem a hidegtől lehet.

Előre is köszi.
Post Reply