Maraton

futás marathon running
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Maraton

Post by Gabesz »

Gratulálok Józsi! Nekem a budapesti volt az első maratonom , annyira megtetszett és feldobott, hogy után másfél hónappal volt a második maratonom, a firenzei marathon. A firenzeire többet és jobban emlékszem vissza! :)
Emlékezetes út volt és a város is! :) Van aki minden éven visszajár oda.

Tényleg a Balaton Maratoni képed megtaláltad? (Balaton Maraton 1/3)
gedei
Posts: 5
Joined: 2009 Nov 30 Mon, 2:46 pm

Re: Maraton

Post by gedei »

Kedves Gabesz!

Köszönöm a szivélyes köszöntést, no meg a linket, a Balatonról. Remekül éreztük magunkat Gergő fiammal Siófokon is, aki a hatodmaratont futotta. Azt hiszem mindketten (futás)szenvedélybetegekké váltunk. Sajnos Gergőt nem tudtam magammal vinni Firenzébe, mert elkapta őt egy csúnya torokgyuszi. De nem baj, majd legközelebb...

A futas.net-re éppen tegnap leltem rá és még nem nagyon néztem szét itt, ezért kérdezem: kit tisztelhetek benned kedves futótárs, kedves Gabesz?

gedei
gedei
Posts: 5
Joined: 2009 Nov 30 Mon, 2:46 pm

Re: Maraton

Post by gedei »

Kedves Gabesz!

....és az előbbiekhez még valami: rendkívüli öröm lenne a számomra, ha bekerülhetnék abba a "magyar-futó-névjegyzékbe", amit közzé tettél a firenzei versenyről. Mert jó futó-csapattagnak lenni.

Köszönettel:

gedei
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Maraton

Post by Gabesz »

gedei wrote:Kedves Gabesz!

....és az előbbiekhez még valami: rendkívüli öröm lenne a számomra, ha bekerülhetnék abba a "magyar-futó-névjegyzékbe", amit közzé tettél a firenzei versenyről. Mert jó futó-csapattagnak lenni.

Köszönettel:

gedei
Ezen ne múljon! Átírtam! :smile

Olvasd el a PB Personal Best Topikot és küld el a legjobb időeredményeid!

Gondolom a firenzei maratoni oklevelet azóta már kinyomtattad és a falon díszeleg! :)
gedei
Posts: 5
Joined: 2009 Nov 30 Mon, 2:46 pm

Re: Maraton

Post by gedei »

Szép és jó ami helyénvaló - szólt egy görög. Azaz az én helyem a Gönczi Tamás után lenne a sorban. Kedves Gabesz, köszönöm a "beillesztést" a csapatba....

Természetesen a Firenzei érmem ott lóg egy görög(szobortöredék) nyakában a szobámban, az oklevelem meg a kirakatomban (gedeijozsef.hu). És várom a következő futóalkalmat... Meglehet, hogy a Balaton lesz az.

üdv és köszönet

gedei
Post Reply