OFF - minden, ami nem futás

futás marathon running
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

:offtopik off- csak mert ilyen napom van :offtopik
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Limonádé Joe »

Itt legalább van ilyen is. Egy rejtett gyöngyszem. Itt majd, ha futásról lesz szó, az lesz az OFF? :)
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
pitzi
Posts: 15
Joined: 2008 Jan 11 Fri, 8:05 pm

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by pitzi »

Gabesz!!!!

jó lenne ez a fórum, (alternativa a másikhoz), de nekem nagyon lassú! nem lehetne ezzel valamit csinálni? vagy csak én vagyok igy ezzel?
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Limonádé Joe »

Pitzi!
Nem a fórum lassú, hanem Te vagy türelmetlen! Meg nézd a jó oldalát is! Eegységnyi hozzászóláshoz sokkal többet tartózkodhatsz jó társaságban :smile
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
pitzi
Posts: 15
Joined: 2008 Jan 11 Fri, 8:05 pm

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by pitzi »

Joe

elértettél!!! nem a hozzászólások gyorsaságával van problémám, hanem maga az oldal "behúzása" megjelenítése tart nekem nagyon sokáig még nagyon jó net esetében is :(
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Limonádé Joe »

pitzi wrote:Joe

elértettél!!! nem a hozzászólások gyorsaságával van problémám, hanem maga az oldal "behúzása" megjelenítése tart nekem nagyon sokáig még nagyon jó net esetében is :(
Nem, nem értettelek félre. Gabesz már ecsetelte egyszer, hogy miért is ilyen lassú a dolog. Én is örülnék, ha gyorsabb lenne, de valamit valamiért. Én inkább kivárom. :mrgreen:
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

sajnos tőlem független a dolog: az amcsik se nyújtanak mindig tökéleteset!
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

jut eszembe, most már 2-3 hete nem futok, még egy hét pihi és aztán próba kocogás ..
User avatar
pitzi
Posts: 15
Joined: 2008 Jan 11 Fri, 8:05 pm

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by pitzi »

Gabesz, akkor jó pihenést. Ha pedig lehet hinni az időjárás-előrejelzésnek akkor holnapra le is hűl az idő, ugyhogy kellemesebb lesz a futóidő is. Különben UB óta én sem futottam szinte semmit, mert nincs időm, de remélem Csütörtökön lesz az a nap amikor minden megoldódik és akkor hajrá!!!!
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

most áttértem a bicajozásra, minden nap bicajjal megyek dolgozni. remélem nem épülnek le az izmaim.. :D
bár lehet, hogy többet kellene tekerni, mint napi 18 kili.
User avatar
Limonádé Joe
Posts: 39
Joined: 2008 Jan 09 Wed, 9:31 pm
Location: Budapest

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Limonádé Joe »

Gabesz wrote:most áttértem a bicajozásra, minden nap bicajjal megyek dolgozni. remélem nem épülnek le az izmaim.. :D
bár lehet, hogy többet kellene tekerni, mint napi 18 kili.
Akkor én mit szóljak?!?! Nekem 5 kili a munkahely. Oda-vissza. Ennyitől lehet igazán leépülni. :mrgreen: Tovább tart a bringát folhozni a pincéből, mint beérni.
Még szerencse, hogy ilyen lassan futok. Ha eltévednék, kevesebbet kell visszafelé mennem
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

Limonádé Joe wrote:
Gabesz wrote:most áttértem a bicajozásra, minden nap bicajjal megyek dolgozni. remélem nem épülnek le az izmaim.. :D
bár lehet, hogy többet kellene tekerni, mint napi 18 kili.
Akkor én mit szóljak?!?! Nekem 5 kili a munkahely. Oda-vissza. Ennyitől lehet igazán leépülni. :mrgreen: Tovább tart a bringát folhozni a pincéből, mint beérni.
Találj egy hosszabb útvonalat! :D Egyébként nekem is továbbtart hazafelé az út, akkor inkább választom a biztonságosabb bicikliutat (igaz, hogy anélkül nem kellene átmennem Budára).
Tegnap találkoztam fussanyivel, mindketten hazafelé tekertünk a melóhelyről! :)
Mindennap bicajjal jár be, még télen is! Ez számomra olyan, mint mikor kezdő futó koromban meghallottam, hogy télen is lehet futni! No de biciklizni is?
Pierre
Posts: 60
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 8:38 pm

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Pierre »

Kezdő koromban (pontosabban még a mostaninál is kezdőbb koromban), tavaly, már attól is leesett az állam, amikor a fórumon olvastam néhányak havi össz km-eit (évszaktól függetlenül): 50-60 km-es heteknek megfelelő adatok... Akkoriban nekem 50 km nagyjából egy hónap alatt jött össze... :smile Most pedig az elmúlt két hétben több, mint 240 km-t futottam. (UB utáni csütörtökön kezdtem el edzeni, előtte nem volt időm.)

A (biciklizve/)futva közlekedést nagyon szeretem, mert így több szabadidő marad :smile , a mai 27 km-es futásomra a szabadidőmből kevesebb, mint fél órát kellett szánnom (tömegközlekedve legfeljebb ennyivel lett volna gyorsabb elintézni amiket akartam).
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

"futó" párok házasságkötése:

Ildi és Gábor esküvője
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: OFF - minden, ami nem futás

Post by Gabesz »

egy kis fotó "melót" vállaltam: Gátiék esküvője
Post Reply