Vivicitta 2012

futás marathon running
Post Reply
hakatica
Posts: 8
Joined: 2011 Sep 10 Sat, 4:11 pm

Vivicitta 2012

Post by hakatica »

Gabesz lejjebb adta.. hmm... eddig némi szerzeményhez kötött volt a képküldés.. vagy az emberek lustultak...hmmm .. még mindig gondolkodom mi tévő is legyek. De úgy döntöttem, írok (is) róla.

A helyszínre menet már láttam futólagosan Gabeszt szembejönni. Jó jelnek tituláltam. Majd a helyszínre érve párommal a sok kiállítót hamar megnézegettük, gyors nadrág csere, .. majd napozás és beálltunk a rajtzónáinkba. Párom 21, én 12 kilit futottam. A budai rakpart sima ügy volt, simán ment a zónának megfelelő tempó (5:00-5:30), majd a Lánchídra kanyarodva kezdődtek a problémák - innen már csak a magam útját tudom írni. A szél erősen ellenem dolgozott, de én sem adtam fel. 1x frissítettem, de azt is megbántam: nem esett jól, és azóta is fáj a torkom :oops:
De beértem. Jól sikerült célfotó - végre! az első, ami normális lett az sok év alatt a BSI-nél-, befutó csomag, napozás, majd öltözés, és irány vissza a célhoz, hisz lassan érkezik a párom.
Addig is megszemléltem a csomagom: 1 alma - már a napozáskor elfogyasztottam; 1 ü. víz - inkább az általam hozott meleg teát iszogattam; 1 vaniliás nápolyi - olyan émelyítő volt, h a kukában végezte; 2 megszokott abonett - hogy az a nagyon s.. nem tud elfogyni és kimaradni sem; és néhány szórólap. Meg kell mondjam, az elveszett kalóriák töredék részét sem sikerült még csak időlegesen sem visszapótolni. De hamar jött a párom, gyors fotó az érkezéséről, csomag átvétel - az alma már elfogyott...; öltözés és már indulás is haza, h a kalóriákat pótoljuk. Mindezt 3000 ill. 4000 Ft-os nevezésért. Nem is értjük, mi került ennyibe... tán az alma... hisz már az idénynek vége... ; a szórólap nyomtatása... víz..???
Inkább más szervezőket részesítünk előnyben, hisz vannak bőven és jobbnál jobbak. Gabesznél is bőven lehet találni a naptárban.

Én az útvonalon már láttam fotósunkat :smile , de neki sikerült egy képen lekapni a páromat:
http://www.futas.net/fotok/2012/vivicit ... ton154.php

A képet előre is köszönöm.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Vivicitta 2012

Post by Gabesz »

Szia Kata! Ez az időjárás tényleg durva volt, viszont cserébe az agárdi futópartin jó idő lett (Janó a Vivicittá miatt rakta el, most utoljára).
Vivi: Akartam jó látképeket készíteni a Lánchídnál, felálltam az út és a járda közti elválasztó "korlátra" (Nato - Budapest Fesztiválon eddig mindig bejött), de annyira viharos volt a szél, hogy nem bírtam stabilan megállni. A hangulat is nyomott volt, kevés integető futóval találkoztam.. au őszinte mosoly pedig ritkaságszámba ment, persze a biztatás most is megtette a magáét.., ha éppen hátszél volt! :smile
betsyjolas
Posts: 1
Joined: 2022 Jun 10 Fri, 4:57 am

Re: Vivicitta 2012

Post by betsyjolas »

Fáj a torka a zord időjárás miatt, és kezelést keres? wordle
alexusa
Posts: 2
Joined: 2022 Jun 16 Thu, 8:54 am

Re: Vivicitta 2012

Post by alexusa »

Your post is great. it rends me more owner info. I will follow your next posts, keep posting quality articles. io games the impossible quiz
Post Reply