Terepfutás

futás marathon running
Post Reply
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Terepfutás

Post by Gabesz »

Terepfutás, túrák.

Index terepfutás fórumán találtam ez az összefoglalót :

Terepfutó verseny szervezéséhez ajánlások

Szerző carlos80 és több topikos.

Korrektül és szigorúan leírja a követelményeket! :)
Pierre
Posts: 60
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 8:38 pm

Re: Terepfutás

Post by Pierre »

Terepen futottam AntalAnd-dal. A "pálya" valahogy így néz ki felfelé (lefelé kacskaringósabb):
http://www.gmap-pedometer.com/?r=2671798
Mindenkinek ajánlom, jól megszenvedtem vele!

Még soha nem edzettem olyan keményen, mint mostanában.* Km-ben volt már több, de akkor a minőség gyengébb volt.
Múlt hetet lassabban kezdtem, és a végére gyorsultam fel (103 km, 4'19''-es átlag), most pedig kimaradt egy edzés, de a két másik kemény volt (eddig 42 km, 4'15''-ös átlag). Kíváncsi vagyok, Kecskeméten milyet fogok futni ilyen szintű terhelésből. Edzésnek tekintem, de az utolsó kört szeretném gyorsra futni, ha megy. A szerdai 3 perc körüli iramban megtett 600-akat még mindig érzem kicsit.

* nem is volt olyan erőnlétem, aminél nem vezetett volna túledzéshez
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Terepfutás

Post by Gabesz »

Terepfutás + kerékpározás : Terep Duatlon :!:

Image

Image
Aquincum-Mocsáros Terep Fesztivál

Terep Duatlon képek
alphatau
Posts: 1
Joined: 2012 Jan 20 Fri, 12:11 am

Re: Terepfutás

Post by alphatau »

Üdv, Budapesten ismerős emberek segítségét kérném:
Februárban költözök a nagyfaluba suliváltás végett. Eddig Pécsen jártam egyetemre (amúgy meg veszprémi vagyok), úgyhogy nagyon hozzászoktam a terephez, gyakorlatilag annyit szoktam betonon futni amíg kiérek a legközelebbi erdőbe, erre Pécsett nagyon jó volt a Mecsekoldal. A kérdésem az lenne, hogy Budapestről véleményetek szerint hogyan érhető el leggyorsabban valami jó terep? Andrássyn fogok lakni, tehát elég központi helyen, és érdekelne, hogy BKV-val hogyan és hova érdemes elindulni.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Terepfutás

Post by Gabesz »

alphatau wrote:Andrássyn fogok lakni, tehát elég központi helyen, és érdekelne, hogy BKV-val hogyan és hova érdemes elindulni.
Szia! Ha a hegyekbe vágysz, akkor elindulhatsz a 105-ös busszal Budára. Legközelebbi futóhely a Városliget, ahol van elég füves terep futáshoz, vagy éppen a Margitsziget, attól függően, hogy az Andrássy út melyik végén fogsz lakni.
Post Reply