Gerincferdülés

a lábterapeuta válaszol
Forum rules
Lábterápia.
Itt mondhatod el a tapasztalataid és kérdezhetsz.
aki válaszol: Hollós Barna humánkineziológus
Locked
Nickole
Posts: 1
Joined: 2012 May 25 Fri, 11:21 am

Gerincferdülés

Post by Nickole »

Tisztelt Doktor Úr!

Gerincferdülésem van már rég óta, de most már nagyon sokat fáj a hátam, aludni se tudok néha. A csípőm sincs a helyén úgymond. Én ezeket észre sem vettem, csak akkor amikor elkezdett fájni a lábam. Elmentem az orvoshoz és azt mondta, hogy az Achilles-ín van letapadva illetve begyulladva. Sok helyen voltam már ezzel a gonddal, de nem sok eredményt értem el vele. Mindig fáj a fejem és akármennyit alszok mindig fáradt vagyok. Ön szerint ezek a problémák okozzák ezeket? Érdekelne az Ön véleménye. Már nem tudom kihez fordulhatnék a panaszaimmal. Érdekelne az is, hogy Ön tudna e valamit kezdeni a gondommal. Tudom, hogy így látatlanban nehéz bármit is mondani, de azért hátha tud nekem valamit mondani.

Köszönettel

Pap Nikolett
User avatar
Éngyógytornám
Posts: 141
Joined: 2011 Jul 18 Mon, 5:11 pm
Location: Budapest
Contact:

Re: Gerincferdülés

Post by Éngyógytornám »

Kedves Nikolett!

Köszönöm kérdését.
Nem ismerem az életmódját, mennyit sportol, milyen a testsúlya, stb.
Abban azonban biztos vagyok, hogy komplex kezelésre lenne szüksége ami nem korlátozódhat csak az Achillesre.

Valószínűleg a felsoroltak ok-okozati láncban állnak egymással. De az ördögi kör jól tervezett, személyre szabott mozgásterápiával megtörhető. Ha úgy érzi kész a változásra szívesen segítek. Üdvözlettel: H. Barnabás http://www.engyogytornam.hu
Locked