Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

futás marathon running
Pierre
Posts: 60
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 8:38 pm

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Pierre »

Gabesz wrote:hát tényleg nagyon jó idő volt, talán túl jó is! :)
erre a 17 fokra senki nem volt felkészülve és mindenki túlöltözött.
vittem egy 3 decis frissítőt, de az már 16-nál elfogyott és nagyon kitikadtam 25-ig.
Én szerintem nem öltöztem vészesen túl. :) Nadrágból lehetett volna rövidet is, de nekem olyanom még nincs futós. :)
Semmi frissítőt nem vittem, elég szépen lassultam is.
25-öt futottam, 1:57:37 lett.
yoyo
Posts: 10
Joined: 2008 Feb 14 Thu, 1:42 pm

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by yoyo »

Gabeszkám!

én nem futottam 50 et ;) ölég volt a 46 :lol:
Viszont a 63 as buszra hazafelé ,mikor kinyúlva felszálltam ,mert ,hogy felfutottam Hüvösvölgyig ...na ott felszállt egy pár a buszra ,fokhagymás lángossal .
Na gondolhatjátok !!! Elegem van ebből a sok tapintatlan emberből :food :lol:
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

Pierre, gratulálok! Lehagytál, pedig igyekeztem! :smile

Yoyoo, rettenetesen sokat futsz, két nap alatt lenyomod a heti adagomat!
Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Sárváron! ;)
yoyo
Posts: 10
Joined: 2008 Feb 14 Thu, 1:42 pm

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by yoyo »

Gabeszkám !
Azt hittem a lángosra reagálsz :food hogy a nyálam 46 ki után ,majd elcseppent érte :)

Hát ,hogy mi lesz Sárváron cillagom? megmondom ...Karnevál !!!! iszonyú nagy karnevál lesz :holiday :holiday készül a gömb nagyüzemben iiiiiii

az,hogy velem mi lesz ? majd berugdaltok cillagom :stretcher
Addig is edzek,mert másként nincs értelme odaállni ;)
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

Yoyoo, hát raagáltam volna, de annyira félreolvastam az egészet, hogy nem is értem! :oops:
Először azt hittem, hogy a Te kezedben van a lángos és mások voltak tapintatlanok, hogy Te eszel!
Ez a lángos szó annyira megfogott, hogy el se tudtam képzelni, hogy nem Te birtoklod!
Harmadszorra futottam neki az olvasásnak míg összeraktam a mondatot! :oops:
Kész vagyok Cillagom, már olvasni se tudok, ha kajáról van szó, pedig csak féltávot futottam!
Képzeld, este felkeltem és csokit nassoltam, mert olyan éhes voltam! :food
Pierre
Posts: 60
Joined: 2008 Jan 17 Thu, 8:38 pm

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Pierre »

Gabesz wrote:Pierre, gratulálok! Lehagytál, pedig igyekeztem! :smile
Köszi! :) Én ilyen gyorsan hosszabb távon ezelőtt még soha nem futottam, utána úgy éreztem, hogy ennél többet nem tudtam volna kihozni magamból (akkor).
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

és itt a 2009-es Yours Truly futás, 2009 január 25-én és február 22-én.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

csináltam egy YT regisztrációs oldalt , még nincs kint, mert még picit csiszolgatni kell és a megjelenítéses oldallal elvagyok maradva.
hogy miért?
- népszerűsíteni kell a YT-t
- az is regisztráljon, aki nem tud angolul
- zavaró, hogy az eredeti oldalon az egyéb távok nincsenek ott
- raktam bele egy ici-pici fejlesztést (amivel ugyan sok időm elment, de remélem mindenkinek tetszeni fog)
- aki nem tud angolul, annak az eredményét ( kérésre) továbbítom Sepponak.
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

YT futás 2009 január - gyors jelentés:

Legnagyobb létszámban Esztergomban futottak: 30 fő.
Margitszigeten 20 fő rajtolt 9 órakor, de már ekkor 1-2 ember a pályán volt, illetve volt, aki később csatlakozott.
Nagykanizsán 20 fő futott.
Velencei-tó kör futás: 20 futó: 50km futás 9 futó, 25km 11 futó .
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by lbtibsz »

Hú Gábor!

Ez nekem nagyon tetszik! A térképen a kis buborékok és ha rábökök egyre-egyre kiírja a nevet és az időt. Tényleg káprázatos. Ha meg az ember egy-egy részletre kíváncsi, nagyíthat, eltolhat. Megkereshetem az ismerősöket... Tényleg nagyon jó, gratulálok hozzá. De mondd csak! Te mit kerestél a Dunában, a Margit-szigetnél? :lol:
R.Tibor/Lovasberény
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

Tibor, köszönöm!,
hú szóval megnézted, hogy ki az az őrült, aki a Dunában futott?! és pont én voltam?!
Amikor bejelöltem a térképen, akkor csak elnagyolva nagyítottam és pont nem figyeltem rá, hogy középen legyen a futás helyszíne.
Talán azért, mert már előtte eleget játszadoztam a térképpel! :D
Most már így hagyom!
Még egy dologgal tartozom: a részletek, futás helyszíne, leírás, képek stb megjelenítése.
Igyekszem erre is gyorsan kitalálni valamit...

Egyébként meglepően sok YT futó volt a januári hónapban! Nemzetközi összehasonlításban is nagyon sok magyar szerepel Seppo listáján! :smile

Februárban egybként jóval kisebb az aktivitás, de remélem egyre többen szereznek tudomást a YT futásról és megint sokan leszünk.
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by lbtibsz »

Szia Gabesz!

Igen, megnéztem.
Most meg volt egy kis időm, és kóboroltam erre-arra. Janó és Jenei Peti pl. a Velencei-tóban (is) szaladgált, ha jól látom, a nejem pedig nem hazúlról, hanem a Liget-presszó környékéről rajtolt (a hazafelé vezető úton a nadapi kocsmát már bevallotta). Én a saját futásomnál meglepően pontosan elkaptam a térkép középpontjával a házunkat. Lehet, hogy praktikus lenne, ha mindenki a futás kiinduló pontját zászlózná meg egyből. A kép közepe eléggé csalóka, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy szimmetrikus pályákat futottunk, stb.
Valóban elég sok magyar van a nemzetközi oldalon, az első helyezett 0:00:00 idővel futotta az 50 km-t, ő biztosab "vérprofi". Esetleg (hozzám hasonlóan) nem túlságosan járatos a számítógépezés tudományában...
Szakad a hó. Megyek futni! Monspart Saci 8 km-t írt elő a mai napra. ("A baromira örülj, ha egyáltalán célba érsz életed első maratonján októberben" /vagy ilyesmi/ - című BSI-hírleveles edzésterv :lol: :D :P )
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

Most már meg lehet nézni az YT futás eredményeknél az egyes futókhoz tartozó részleteket:
futás helye, időjárás, futás leírása és a beküldött képek!
A beküldött képek sokszor nagyméretűek, ezért nem rögtön "online" lesznek láthatóak, hanem átméretezés után...
Köszönöm a türelmeteket, épp, hogy kész lettem a második forduló előtti este
lbtibsz
Posts: 16
Joined: 2008 Aug 06 Wed, 11:42 am

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by lbtibsz »

Szia Gabesz!

Kérlek segíts nekem, mert a nejem (Rótné Mong Márta) biztosan megrugdal különben...
Megkért, hogy az ő eredményét is rögzítsem. Egy hónapja 50 km-t futott, s most meg sem kérdezte tőlem a program, hogy mi a táv (legalábbis utólag most úgy tűnik nekem), s riadtan látom, hogy a mostani 25 km-e helyett ismét 50 km szerepel nála. Persze a hozzá tartozó 25 km-es idő miatt olyan jó a km-ideje, hogy pillanatokon belül a nemzeti válogatottban találja magát.
Help!

R.Tibor
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Yours Truly 50/25 km / nemzetközi futás

Post by Gabesz »

Szia Tibi! Javítottam, pedig nagyon jól nézett ki a lista legelején! :)
Egyébként pedig gratulálok az újabb YT futásához, akarom mondani mindkettőtöknek.
Most nyuszi voltam és engedtem a "családi" nyomásnak és 25 helyett csak egy 10-es terep verseny lett belőle, pedig még ott volt a teljes nap, hogy kiegészítsem 25-re.
Post Reply