Cooper teszt

futás marathon running
Post Reply
Tornado86
Posts: 12
Joined: 2012 Mar 04 Sun, 1:50 pm

Cooper teszt

Post by Tornado86 »

Nem tudom, mit szóltok hozzá, nekem kipattant a fejembõl egy olyan, hogy végezzünk április utolsó egész hetében innen is minél többen 1 Cooper tesztet, majd ismételjük meg félévente, összeírva 1 táblázatba az eredményeket kor, nem és BMI közlésével, valamint közölve azt is, hogy az adott táv séta beiktatásával vagy épp anélkül (ahogy azt illik) jött össze. Mit szóltok hozzá, benne vagytok?
User avatar
Gabesz
Posts: 425
Joined: 2007 Dec 30 Sun, 9:00 pm
Location: futás: Margit-sziget
Contact:

Re: Cooper teszt

Post by Gabesz »

Tornado, ez remek ötlet. Így legalább meg lehet magyarázni, hogy miért nem sikerült vagy éppen sikerült egy verseny. Eddig mindig az előző versenyeredményeimmel mértem össze az adatokat.. A rendszeres méréssel lemérhetjük a fejlődést... :lol:
Utoljára suliban futottam Cooper tesztet . Bár azóta néhányszor már visszaszámoltam hasonló távú időtartamú versenyekből, hogy milyen eredmény jött volna ki.., de az mindig csak közelítő adat.
mégmindigfutok
Posts: 2
Joined: 2012 Mar 31 Sat, 9:33 pm
Location: Komárom

Re: Cooper teszt

Post by mégmindigfutok »

szevasztok!
benne vagyok egy ilyen tesztben :smile
feltétel: ha érdekel benneteket a 45 éves testem állapota és fejlődése.
hakatica
Posts: 8
Joined: 2011 Sep 10 Sat, 4:11 pm

Re: Cooper teszt

Post by hakatica »

Jól hengzik :smile
03.19én futottam 2060m-t (1 kör nálunk) 00:12:11 alatt :D
mégmindigfutok
Posts: 2
Joined: 2012 Mar 31 Sat, 9:33 pm
Location: Komárom

Re: Cooper teszt

Post by mégmindigfutok »

most néztem a naptárt: április23 - 30 között, 400 méteres futópályán teljesítem a 12 percet, melyről itt beszámolok majd. hogy érdekesebb legyen: 1988-ban futottam utoljára, addigi legjobbnak 3760m sikerült. most úgy gondolom 1m 50s/kör várható, ami 2600m.... hát nagyon gyenge :smile szóval vágyakozom a 3000 méterre :)
Tornado86
Posts: 12
Joined: 2012 Mar 04 Sun, 1:50 pm

Re: Cooper teszt

Post by Tornado86 »

Üdvözletem! Megnyitom a Cooper tesztet lefutottak sorát a magam 26 évével, 30as BMI-jével és persze 2300 méterével, ami figyelembe véve hogy a hímnemûek táborát gyarapítom, Cooper szerint átlagos, én pedig meglátom a fejlõdést október utolsó egész hetében :D
Post Reply